Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi a telefonját a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a telefonját a vécére viszi utalhat arra hogy a szeretőjével beszél?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 17:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Mi másnak vinné magával. Holnaptól menj be vele te is.
2020. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám is én is akkor érünk rá,facebookozni. És segg törlés után mosok kezet.
2020. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

"Inkább gusztustalan. Utána meg a fekáliás kezével fogdossa, majd teszi az étkező asztalra. :( Guszta."


Miért, te a Wc-zés során megfogod a kezeddel a szart???

2020. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván lehetséges, hogy tudna beszélni ott is a szeretővel, ott tuti nem bukkansz fel váratlanul. Ti nem szoktatok sz@rás közben chatelni vagy mi olyan lehetetlen ebben? Olyan hülye válasz egy-kettő, komolyan...

Vagy esetleg nem is wc-zik, csak úgy tesz, hogy elvonuljon, esetleg a zuhanyzás is lehet ilyen, hogy ott pötyög mikor folyatja a vizet.

Persze nem elégséges indok önmagában a gyanakvásra, hogy beviszi a telót a wc-re, mert valóban sokan beviszik, én is beszoktam vinni híreket olvasni, vagy játszani.

Esetleg más gyanúsat nem vettél észre? Ha van egy megérzésed, akkor jobban odakell figyelned egyéb dolgokra is körülötte.

2020. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha amúgy mindig a nyomában vagy, akkor könnyen előfordulhat 🤷‍♀️
2020. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Hogy lehet ilyen bizalmatlan környezetben normálisan élni?!

Ha én meg akarlak csalni, akkor ha összesz@rod magad, akkor is megteszem!

Ha meg nem akarlak megcsalni, akkor kérésre sem teszem meg!

De a te esetedben azonnal sárkány-eresztés lenne az esti program!

2020. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Nyugodtan lepontozhattok, de attól még simán lehet ilyet csinálni. Exem úgy bukott le, hogy a gépen elfelejtett kijelentkezni, közben meg ott chatelgetett sutyiban a wc-n, meg a zuhany alatt.
2020. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 peca1000 ***** válasza:
90%
Én a gyakorit olvasom, jó hangosakat röhögök, és onnan olvasok fel pár kérdést az asszonynak :)
2020. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%

Betalált a kérdező,én pl igen általában ott chatelek a szeretőmmel. Kicsit gáz néha álló farokkal kijönni,vagy foltos gatyával;)


Ffi

2020. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%

Ha egy pasi a telójával megy a budiba, akkor alighanem sz@rni fog, mert hugyozni és telózni egyszerre nem tud.

Erre csak a csajok képesek.

2020. aug. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!