Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bízz az emberekben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízz az emberekben, ha megcsaltak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel csaltak meg.

Ezerszer hallottam, hogy nem minden srác ilyen, de akivel történt hasonló talán érti az érzést. Nem akarok ilyet újra átélni és azóta sokkal bizalmatlanabb lettem az emberek felé.



2020. aug. 20. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfogsz szabadulni, ha az illetőtől megszabadultál. Mint ha egy sötét felleg hullott volna le rólad-ezt fogod érezni.
2020. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Másoknak semmi köze a dolgaitokhoz
2020. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem egyedüli a világtörténelemben.

Túléled.

Lépj át felettük.

2020. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Talán úgy, hogy ne általánosíts, kérdező. Inkább válaszd azt, hogy továbbra is bizonytalanságban leszel az embereket illetően, mint a negatív tapasztalatból adódóan a "biztos rossz" gondolkodást.
2020. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek meg kell adni a bizalmat, ha pedig eljátssza az mar az o vesztesége. De egy rossz tapasztalat miatt nem kell egész életedben ettől rettegned. Emiatt ne tedd tonkre a következő kapcsolatod az expasid hülyesége miatt. Remélem a volt legjobb baratnoddel meg mar megszakitottad a kapcsolatot.
2020. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Nem tartom egyikőjükkel sem a kapcsolatot.

Naívan azt gondoltam, hogy jó majd legalább boldogok lesznek együtt, de hamar szétmentek és nem a szertetről szólt köztük. Bár azt nem értem velem miért tették ezt...

2020. aug. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!