Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sosem éltem még át ilyet......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem éltem még át ilyet... megcsaltak,leszek valaha jobban ?

Figyelt kérdés

3 hónap után a barátom mondta hogy kezdjük újra.(már írtam itt egyszer,hogy a volt barátnő a gyerekkel zsarolja,és emiatt mentünk szét )

Hetekig könyörgött,kibèkültünk,minden rendben volt.

Szombaton elment buliba, összevesztem vele mert beteg volt és gyógyszert szed.

Jó mérges lett rám hogy mit osztom neki az észt másnaposan.(ha másnaposan magyarázok neki,abból mindig vita van )

Aztán kiderült,hogy nem otthon,hanem a haverjánál aludt a buli után .

Kérdeztem,hogy miért hazudtál,talán nő van a dologban ?

És azt mondta tudod mit,igen, nő...hogy ő lefeküdt vele, kihagyhatatlan volt,és végre haragudjak,szidjam, csak hagyjam el .

Nem tudok felfogni hogy engem most a kibékülèsünk második napján megcsalt.

És ezt így egy vitában ide vágja nekem.

Szörnyen érzem magam,főleg,hogy egy megbízható rendes srác,soha mégcsak meg sem fordult volna fejemben,mert minden tökéletesen működik közöttünk.

Órák óta sírok,sosem történt ilyen velem.

Már eskü arra gondolok,hogy csak fájdalmat okozzon nekem.

Nem térek magamhoz.


2020. aug. 18. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Hogy egyeseknek milyen viharos kapcsolatuk van.
2020. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Jaja megbizhato es rendes xd
2020. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem érted meg, hogy nem kellesz ennek a pasinak?
2020. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bakker lehet hogy korcsivircsis aztán elmegy szombat este szórakozni.

Kíváncsi vagyok ezek után meddig fog neked könyörögni, de azért kérdezz rá tényleg megcsalt e vagy csak kitalálta hogy kiakasszon ezzel.

2020. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak azért mondta hogy fájdalmat okozzon és hagyd már békén. Hetekig könyörög, aztán benyögi hogy hagyd végre el - normális az ilyen?


Saját magadnak okozod a szenvedést hogy egy ekkora barom mellett vagy, ez az ember jó magasról tesz rád.

2020. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hellmano ***** válasza:
100%
Majd megtanulod egy életre, hogy ex-szel nem kezdünk soha :D
2020. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól a fejéhez vágtam volna egy lexikont. Remélem már csomagol és megy a fenébe! De végleg!
2020. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Jaj ezek a mesék itt. Krimi bazd+
2020. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Nektek nőknek ez kell. Az ilyen hazug, féreg pasik.


Ha találkoztok egy magamfajta, őszinte férfivel, aki elmondja nektek, hogy nem fog megcsalni, de csak tartós szexpartnernek kellesz, és nem lesz soha gyűrű, meg baba, na akkor meg elhajtotok.

2020. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
9 jó hogy elhajt mindenki ezzel a felfogásoddal...Az őszinteséggel meg nem büszkélkedni kell, az alap.
2020. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!