Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, bennetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, bennetek milyen érzelmi hullámvasút játszódott le? Aki így csalta évekig a párját?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy aki évekig csalja/csalta a feleségét és bele szeretett a szeretőbe, de nem hagyja se hagyhatja el a feleségét mert a közös vagyon/hitel/ház/gyerek/gyerekek miatt nem egyszerű vagy a család előtt ez a mérce s nem teheti meg a család elvárja ,hogy hagyomány szerint akit elvett stb azzal kell leélnie az életet, és elfogadta a feleséget stb. Hogyan élitek meg a mindennapokban azt, hogy valójában nem azzal is élitek azt az életet ,ami látszólag a külvilág felé tökéletes? Nem azzal,akit valójában szeretsz?

Igen, igen tudom, ha valaki szeret valakit tesz érte stb..de vannak életszakaszok pl a fentebb említett dolgok ami miatt nem lehet egyről kettőre lépni.

Ilyenkor mit érez egy megcsaló férfi? Milyen lelki folyamatokon megy át főképp, ha már több éves viszonyokról beszélünk? Aki esetleg volt ilyen élethelyzetben,leírná? S mi lett a vége , meddig bírtátok így?

Ui.: Nem vagyok se szerető se megcsalt se a megcsaló...mielőtt nekem esnétek. Egyszerűen csak érdekel ennek a pszichológiája, hogy ezt miként élik meg a férfiak,hiszen rengeteg ilyen kapcsolat van manapság.


2020. aug. 24. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van egy nos szeretom 2 éve. Nagyon nehéz ez. El fogadni, hogy csak egy rövid ideig az enyém. Minden héten 1-2 napot töltünk együtt. Neki ott vannak a gyerekek, hitel, felepitett élet. Gondolkodtunk már a közös folytatásban, de az sem biztos, hogy én akarom. Sosem erőltetnem, sőt. Így szenvedünk meg valameddig, aztán az élet majd megoldja.
2020. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

A legnagyobb szerelem is elmúlik másfél vagy 2 év után. (Nem tudom pontosan). A szeretővel korlátozott a kapcsolat. Mindig csak lakásban, nem mutatkozni a külvilág előtt. Tehát az idő mindenképp a feleségnek a házasságnak dolgozik. A férj valamikor valamiért elvette a nőt, aki a felesége. A szeretővel lecseng vele pedig újraéled a kapcsolat. Mintha misem történt volna. (ha nem tudja meg).

Hogy a kérdésre válaszoljak,Nő vagyok 5+ évig volt viszonyom. Ebből 2 év szerelem.Biztosan tudom, hogy ex szeretőm is így volt ezzel. Az ember ilyenkor lebeg. Olyan borzongató jó érzés, és a házastárs ebből semmit nem vesz észre, legfeljebb elégedetten nyugtázza, hogy a párja boldog, a házasság is jobb.

2020. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!