Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi gáz ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gáz ember a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mert normális ember nem társkeresōzik, nem szorul rá.
2020. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hűha 🤣
2020. júl. 5. 08:22
 3/12 anonim válasza:
81%
Balázska uncsi vagy... Nem tünt még fel? Inkább a borocskával foglalkozz...
2020. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy jó nagyfröccs mondjuk jöhetne!
2020. júl. 5. 08:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a válasz: a valamilyen okból "nehéz eset" embereknek átlagosan jóval hosszabb ideig,makár évekig kell a társkeresőn fenn lenniük, míg találnak társat, mint azoknak, akikkel nincs semmi gond. Így aztán egy adott időpillanatban mindig többségben vannak a "nehéz eset" emberek a társkeresőn, még akkor is, ha egyébként a való életben ők a kisebbséget alkotják.
2020. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Társadalmunk színvonala megjelentkezik...
2020. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Pedig az elsőnek igaza van, csak a selejt van a netre szorulva.
2020. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7# Találkoztam viszonylag sok emberrel a netről és ne izgulj, nem csak selejtek vannak. Ugyanolyan átlag emberek is vannak mint te vagy én.
2020. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

8.-nak.


De egy normális, legalább , a szó jó értelmébe vett "átlagos" ember, minek megy oda??? Van élete.

2020. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
#9: Hiába van valakinek "élete", ha a munkahelyén és az ismeretségi körében pechére nem akad össze olyannal, akivel kölcsönösen tetszenének egymásnak. Nem kevesen vannak ilyenek, a normális, átlagos emberek is. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy belebotoljon a leendő társába. Gondolj bele: szerintem egy átlagembernek a munkahelyén lehet mondjuk 10 korban hozzáillő, ellenkező nemű munkatársa és a baráti körében nagyjából ugyanennyi. Ezzel a 20 emberrel kifújt a választék. Manapság a szórakozóhelyeken pedig alig van más, mint egyéjszakás kapcsolatra vágyó nő és férfi. Így aztán sok embernek nemigen marad más a komoly társkeresésre, mint a net. Igenis vannak normális emberek az internetes társkeresőkön, én is randiztam így néhánnyal.
2020. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!