Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szeretői viszonyból egy mindenki előtt felvállalt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Akiknek van tapasztalata ilyen kapcsolatokról. Mennyi idő kellett a szeretőtöknek, hogy eldöntse azt, hogy lelép otthonról és titeket választ? Azóta is tart a kapcsolatotok? Ha van gyerek is, hogyan jöttök ki vele?

2020. aug. 17. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi nem vállaltuk fel, de csak a nagy korkülönbség miatt, nem igazán lett volna jövőnk.
2020. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hány év korkülönbség van közöttetek?
2020. aug. 17. 20:48
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
22
2020. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Keresztanyám ezt csinálta. 5 év és 2 gyerek kellett, hogy szétverje a családot.


Persze "meglepő" módon őt is megcsalták, mint a szart. Csak kétgyerekes anyaként nem tudott hova menni többé. 35 évesen már 3 gyerekkel került pszichiáterhez és 42 évesen vált el.



Szerintem nem érte meg.

2020. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne álmodj, nem fogja felrúgni a házasságát érted. Főleg, ha vannak gyerekei, esélytelen.

Aki tényleg ki akar lépni, az megteszi és UTÁNA kezd új kapcsolatba. Aki házasságon belül tart szeretőt, annak kényelmes a jelenlegi helyzete, csak valami többre vágyik, amit most te adsz meg, de ez a lényeg: te csak a ráadás vagy.

2020. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Baromira ritka ez, persze ettől még láttam rá példát. Nekem mondjuk nem sikerült kontrollálni az érzéseket, így belebuktam, mert a másik fél nem így gondolkodott. Ettől függetlenül azóta sem szakadtunk el egymástól. Nálunk is nagy a korkülönbség, de én tisztában vagyok vele, hogy nem elsősorban ezért nem felvállalt dolog ez.
2020. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én 4 ilyet ismerek.Mondjuk körmös vagyok😂elég sok mindent elmondanak a nők.Volt ahol 4 hónap után lépett a csávó,volt ahol 6 év.Ami közös ezeknél a nőknél ,hogy nem tudnak felhőtlenül boldogan élni a csavokkal.Mindnel kavar az exfeleseg rendesen...
2020. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van tapasztalatom. Apámnak 4 év kellett, hogy lebukjon és anyám beadja a válást. Nem tudom, hogy önszántából mennyi idő után lépett volna, ha lépett volna. Ez 16 vagy 17 éve volt. Miután kimondták a válást, rögtön elvette a nőt, kb.15 éve házasok. Közös gyerekük nincs, már 40-en felül házasodtak újra. A nő gyerekeit (természetesen házas volt a r*banc, két gyerekkel) felnevelte, ők az új családja, a saját két gyerekét (az öcsémet és engem) magas ívben le*zar azóta is. Mi is felnőttek vagyunk már. Évente 2 (születésnap és karácsony) udvariassági látogatás van részünkről. Tény, hogy mi sem vagyunk rá kíváncsiak. Természetesen az új feleségét is megcsalta, de ő anyámmal ellentétben nem tudta magát és a gyerekeit eltartani, így nem dobta ki, hanem együtt maradtak, cserébe folyamatosan ellenőrzi. Gratulálok, sok boldogságot!
2020. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%

Anyád is megérne egy misét... Mert így jó szar módon nőttetek fel!


Szeritem meg a szeretői viszonyok mind lecsengenek egy idő után. Nem a szex lesz a lényeg!

2020. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek olyan példát is, ahol a srác otthagyta a családját, azóta a szerető lett a felesége. De ehhez az kellett, hogy a szerető első körben kidobja, szakított vele, és ez ébresztette rá a férfit, hogy a szeretőjét szereti, ezért lépte meg a szakítást.
2020. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!