Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi nő tarthat szeretőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nő tarthat szeretőt a férje mellett?

Figyelt kérdés
Olvasgatom mennyi nő írja,hogy a férje mellett szeretője van,nekem lassan a párkapcsolattól is elmegy a kedvem basszus a bizalmamat oda adnám aztán meg a hátam mögött megaláznának,undorító.És még büszkék is magukra.

2020. júl. 31. 01:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Az emberek fele félrelép. Ha ebből levonjuk az egyszeri alkalmakat, akkor is legalább a negyedük.
2020. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

1/


Csak akkor nem értem anno miért találták ki a szabályokat és nevelték belénk.Ha marad volna minden szabadon semmi nem lenne megcsalás mert lehetne dugni össze vissza senki nem tartozna senkihez.

2020. júl. 31. 01:48
 3/45 anonim ***** válasza:
34%
82348348123492317812341323452
2020. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%
2: most is lehet annak, aki akar, csak sokak álszent férgek inkább. 2020 van, a nyitott kapcsolat nem tabu. Csak egyesek jobban szeretik a látszatot meg azt, ha ők sutyiban csinálhatják, a párjukon meg nem kell senkivel osztozni.
2020. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
47%
Ami a sima undosító-zástól érdekesebb, hogy miért csalnak az emberek: mert nem kapják meg azt, amire vágynak. Hidd el, hogy senki nem kíváncsi arra, hogy neked mi a véleményed a megcsalásról, csak arra, hogy mit tudsz nyújtani a kapcsolatban. Ha nem eleget, akkor lehet, hogy megcsalnak, attól függetlenül (sőt leginkább amiatt), hogy mindent beleteszel.
2020. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
17%
Mind tartunk szeretőt 55 éves kor alatt.
2020. júl. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
67%

Nem sok emberrol tudok, akinek szeretoje van. (Az ilyesmi elobb-utobb kiderul.) Szerintem nem annyira gyakori, hogy ettol rettegni kene. Meg ha ugy is nezzuk, hogy a legtobb ember megcsalja egyszer a parjat elete soran, egy emberre altalaban tobb kapcsolat jut, tehat ha kapcsolatokat szamoljuk, akkor joval kevesebben van megcsalas, mint amiben van.

Teny, hogy nem egy elhanyagolhatoan ritka dolog, de nem is olyan huuu de gyakori.

2020. júl. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Bonobó mentalitás a probléma megoldása.
2020. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
88%

"Ami a sima undosító-zástól érdekesebb, hogy miért csalnak az emberek: mert nem kapják meg azt, amire vágynak."


Fuhh, de unalmas már ez a sablon duma! Ha nem kapják meg amire vágynak, szakítani kell, nem megcsalni! jah, ahhoz gerinc is kellene, az meg sokaknak valóban nincs.


Számomra megdöbbentő elképzelni is, hogy pl. egy nő leszopja a szeretőjét, utána meg jól szétkúrják, és utána ő meg nagy nyugodtan hazamegy, és lehet 1 óra múlva meg ott ölelgeti-csókolgatja a párját, mintha mi sem történt volna, és simán eljátssza, hogy nem történt semmi. Igen, ez undorító.

2020. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
9%

Vannak helyzetek amikor szerintem megengedhető az,hogy szeretője van bármelyik félnek. Bizonyos kor felett /nem értem miért írja azt az egyik válaszoló,hogy 55 alatt/ egy hosszú, egyéb téren jól működő,házasságban/kapcsolatban nem kell csak azért elválni mert az egyik fél szexuális igénye nagyobb.

Ha talál megfelelő partnert, akivel bizalmasan kezelve, egymás életéhez alkalmazkodva, ezt át tudják hidalni és kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, ám rajta..De a tartós párkapcsolati társ megalázása nélkül.

2020. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!