Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne okom aggódni?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja vettünk a párommal egy terhességi tesztet, de végül nem használtam fel. A tegnapi akció után, ismét esedékes lenne egy tesztet csinálni, de eltűnt. Szó szerint egész nap keresem, pedig pontosan tudom hova tettem.a párom azt mondja nem tudja hol van.

Ami még érdekes, hogyy az utóbbi időben elég sokat tulorazik, de a fizetése nem több semmivel. Annyit mond, mindig, hogy majd később kifizetik neki. Kb 4 éve egyszer szakitottunk mert megcsalt, de végül megbocsátottam. Vam okom megint addogni? :( ha megint megteszi velem, azt nem élem túl :( 24/N



2020. aug. 31. 21:52
 1/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Aki egyszer már megcsalt könnyebben megteszi másodszor, harmadszor... szerintem aggódhatsz ez a "túlórázok" tipikus kamunak hangzik, hacsak nem épp egy csajon "túlórázgat".
2020. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy hazudik és megcsal, de az teljesen biztos, hogy túl fogod élni.
2020. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ennél durvább dolgokat is túléltek már, mint hogy egy kis nyikhaj nem tudja a gatyájában tartani a pcsét.
2020. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Majd akkor kezdj gyanakodni, ha nem csak a gyerek jön, hanem a nemibetegség is. :D

Amúgy tényleg fura a túlóra, bár nem lehetetlen. Nem mondom, h aki egyszer megcsalt, mindig meg fog, de azért esélyes.

2020. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha rákérdeznék ugyse mondaná el. Fogalmam sincs hogy derithetném ki.. A nemibeteg gondozóban meg pláne nem akarok kikotni
2020. szept. 1. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy meglett a teszt és bizony pozitív! 😁
2020. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miota nincs meeg a teszt, azóta csak remélni merem hogy nem lesz pozitív a következő. Amugy szerintem ilyen nincs, hogy egy pasi elviszi otthonról a tesztet a szeretőjének. Ez annyira de annyira patkány dolog, hogy inkább arra fókuszálok hogy én tettem máshova. (pontosan tudom pedig hova tettem :()
2020. szept. 1. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, pedig az életben vannak olyan dolgok, amikre gondolni sem merünk és megtörténnek!
2020. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!