Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérlek írjatok eseteket mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok eseteket mikor a megcsaló fél lebukott! Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Főleg hosszú házasságban. De bármilyet olvasnék.

Mi lett a vége, válás, megbocsájtás? Hogy bukott le? Minden érdekelne. Egyszeri alkalom volt, vagy tartós megcsalás...?



2020. szept. 2. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Van pár. Rendszerint én köptem be őket. Kicsit etettem még a kis nyomorék hereládát, aztán mikor lett elég bizonyítékom, anonim elküldtem az asszonynak.


Több válást intéztem, mint egy válóperes ügyvéd. Jó érzés megszabadítani embereket az ilyen férgektől.

2020. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltünk, én áldott tudatlanságban.

Mikor összejöttünk (7 év) akkor is ezen a munkahelyen dolgozott. Minden nap bement reggel 5-re, de csak 17 órakor végzett. Nekem alapból fura volt, hogy heti 5x 12 órázik (irodai számítógépes munka), amikor a kollégái nem, de nagyon maximalistának ismertem meg, túlléptem rajta az évek alatt.

Az elején még bemehettem a munkahelyére, utána már nem, mert nem szereti, amikor "pletykálnak" róla - ez már gyanús volt. Miért pletykálnának, mert a több éve párkapcsolatban lévő barátnője bemenne, aki ráadásul már többször volt ott? Ha összefutottunk egy ismerősével, akkor gyorsan elengedte a kezemet és eltávolodott. Hiába kérdeztem egyenesen rá, ő tagadott.

Reggel, amikor elindult, akkor én is felkeltem és megpróbáltam követni. Ez az átszállások miatt kb 3. alkalommal sikerült csak. A metró egyik kijáratánál megállt várakozni (egyébként nagyon ideges volt, amikor lekésett akár egy trollit/metrót reggelente). Jött egy gyönyörű nő (az egyik kollégája, akivel be is mutatkoztunk a kezdeteknél és tudtam a viselkedéséből, hogy tetszik az exemnek), majd csókolózni kezdtek. Majd elindultak, de egy háztömbbe és nem a munkahelyükre. Ennyi. Ki tudja mióta hülyítettek...

Szakítottam vele, addig tagadott, amíg nem közöltem vele, hogy láttam a saját szemeimmel. Onnantól kezdve őrült, pszichiátriai eset lettem, akit be kéne zárni, mert beteges, hogy követtem, nem bíztam benne (vajon miért?) stb.

2020. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éve együtt, egyszeri alkalom(elvileg), egy sms buktatta le , ami után elkezdtem kutakodni, és ki is derültek szépen a dolgok.

Nekem ilyesmi nem fér bele egy kapcsolatba, főleg nem egy házasságba, ennél okosabbnak hittem. Na lényegtelen, ez már nem most volt, szóval elváltunk.aa

2020. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

A férjemnek több hónapig tartó viszonya volt a kolléganőjével, aki szintén házas volt, 2 gyerekkel. Nekünk nem volt gyerekünk. A nő férje előtt hamarabb lebuktak, mint előttem. A férj belenézett a felesége telefonjába, így derült fény a viszonyukra. Én ehhez képest még hónapokkal később tudtam csak meg az egészet. Sétáltunk az utcán fényes nappal és összefutottunk a férjjel, aki ott helyben kitálalt nekem mindent.

Válás lett a vége.


33N

2020. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2esnek igaza van,amikor már pszihiáterhez küld ott már van valami.

Hasonló a történetem.

2020. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mikor lett elég bizonyítékom, anonim elküldtem az asszonynak.

Több válást intéztem, mint egy válóperes ügyvéd. Jó érzés megszabadítani embereket az ilyen férgektől."


Ismertem ilyen nőt is aki a férjét csalta másokkal. De nem küldtem üzenetet a férjnek, mert nem avatkozok bele. Azóta ők szétmentek.

Viszont ismerek olyan párt akik jelenleg is együtt vannak. És a pasi elmondta, hogy csalni szokta a barátnőjét. De ezt sem mondom el a nőnek, mert a pasi jó ismerősöm. Ha pedig anonim módon írnék a nőnek, azt úgysem hinné el. Hiszen nincs bizonyítékom.

2020. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!