Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Teljesen összetörte a szivem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Előre is elnézést, hosszú lesz a levél, amit bemásolok. Kiderült a minap, hogy a párom gyakorlatilag 2 évnyi kapcsolatunk alatt végig az exével levelezett, hogy őt imádja, igy szereti, úgy szereti. Az alábbi levél volt a legkegyetlenebb, a csaj szülinapjának estéjén irta, kiderül, hogy találkoztak...


"Szija Kicsim! :)


Gondoltam gyorsan írok Neked így, amíg friss az együtt töltött esténk melege! :)

(Igazából szó szerint is, mert érzem a ruhád és a bőröd illatát a kezeimen... :$)


Nagyon jól éreztem magam Veled, és remélem Neked is hasonló élményekben lehetett részed! :)

Nagyon finom volt a bonbon, remélem ugyanilyen élvezettel majszoltad el a másik felét, mint most itt kettesben! :D


Legközelebbre lenne kedved a forralt borozós kiülős estéhez, ha az időjárás is mellénk szegődik? :)


Utólagosan szeretnék elnézést is kérni, ha bármivel esetleg a kinti séta közben rossz gondolatokat ébresztettem benned. :$

Nem védekezni akarok a kimondottakkal kapcsolatban (nem is szántam semmit rossznak), csak szerettem volna összefüggő szavakba formálni az érzéseimet, az érzelmeimet, csak megint összefojt a mondandóm, mert hadarnom kellett az időszűke miatt, és utólag visszagondolva vannak dolgok, amikért bocsánatot szeretnék kérni azért, hogy a hadarás miatt szétestek a gondolataim, és a végére valami kétségbeesett nyafinak nézhettem ki. :/

Nem akartam úgy elválni Tőled, hogy ilyen témát kellett félbehagynunk, remélem semmilyen rossz gondolat nem maradt benned emiatt. :$


Megnyugtatlak, én is nagyon jól látom az apróbb jeleket, amiket megneveztél, és a többit is :$ ...a túrázással kapcsolatos dolgokat, azzal hogy többet tudunk találkozni, hogy sűrűbben szoktál mostanában írni... és még jó párat. :) .$

Ha az ember szerelmes, a végletekig kifinomulnak az érzékei, és nem csak azt veszi észre, amit kell, hanem annál sokkal többet is, aztán ebből jönnek azok a helyzetek, amikor magyarázkodhat, mibe mit lát bele... :$ :)

Tökéletesen érzem őket, és ez is sokat dob a hangulatomon, a tenni akarásomon; ennek képét érezheted Minden levelemen. :)

Azt is nagyon jól esett hallani, hogy lenne kedved valamikor egy szombati túrát csinálni, amikor otthon vagyol! :$ :) Ebben én is maximálisan benne lennék! :)


Jól esett hallani, hogy sokszor szoktál gondolni rám, mit csinálhatok... :$ Én is ezt teszem a nap minden percében... keresem az utat Hozzád, a Boldogságunkhoz, és eddig ismeretlen területeket fedezek fel az életemben, amiket nehéz lenne szavakba önteni levélben, de ugyanúgy része a múltbeli dolgokból való tapasztalat merítés, mint a jövőbeli tervek szövögetése, vagy csak épp a környezetemben élők megfigyelése tapasztalatszerzés céljából, mit próbálnék ki én is... az élete egy örökkévaló tanulás, és én állok elébe ennek a feladatnak! :$ :)

Hogy mit csinálok? :)

Rád gondolok... én ilyen egyszerű ember vagyok, és olykor a legegyszerűbb dolgok a legegyenesebbek és legcsodálatosabbak... :$


Csak más dolog, ha az ember gondol valamit azzal kapcsolatban, akit szeret, vagy hall valamit attól, akit szeret... és hallani összehasonlíthatatlanul jobb, mint gondolni :$ :)

Szeretlek Mártim, és elnézést kérek, ha egy kicsit elragadtattam magamat... a viselkedésemet itt-ott hozzám méltatlannak éreztem Életem Értelmének 25. szülinapján. :$


A kulcs szimbolizálja azt, hogy a kezedbe adtam a szívemet és a hozzám vezető ajtó kulcsát, érzelmileg is és valós értelemben is... :$ Várom, hogy élj vele!

Amit a levelemben leírtam, én annak szavai szerint szeretném alakítani az életemet... azért írtam le Neked, hogy akármikor elővehesd, elolvashasd, tízszer, százszor, ezerszer!... mert Ezt jelenti a te személyed számomra ebben az életben.


Szeretlek Kicsim!

Bízom benne, hogy maximálisan jól érezted magadat, és bár sajnálom, hogy vacsorázni és éjszakai erdőjárásra nem vihettelek el (ezeket terveztem mára :) ), remélem hamarosan ezekre is lehetőségünk lesz! :)


Holnap este leszek Skype-on, és itt is, várlak! :)"


Borzasztóan becsapva, kihasználva és megvezetve érzem magam, egy eldobható darab rongy vagyok...


Hogyan szedjem ösze magam? Volt valakinek hasonló esete? Hogyan vészelte át?


2018. ápr. 3. 10:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%
He-he :D
2018. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Uramisten...nagyon sajnálom :(

Dobd ki azonnal


Nehéz lesz, de sokkal jobb embert érdemelsz.

Legyél sokat a barátaiddal, családoddal, keress új hobbikat, foglald el magad.

Kitartás!!

2018. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Fú, ez a levél nagyon nagyon gáz! Látszik, hogy egy manipulatív szemétláda. Emellett végtelenül ostabának is tűnik. Mi ez a sok szmájli? Meg a giccses nyáladzás? Nagyon nagyon kínos.


Tudom, hogy ez most fáj, de vedd isteni áldásnak, hogy mindez kiderült!

2018. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Nem akarlak még jobban a mélybe taszítani; de ez most egy kegyetlen pár hónap lesz számodra. Ahogyan nekem is az. Leültél vele beszélni erről egyébként?
2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
89%

Az első néhány bekezdést olvastam, már az is szánalmas...


No, menjen csak isten hírével a p-csába az egyén.

2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég mekkora egy féreg :( nagyon sajnálom, biztos rettentően fájhat.

De aki ezt megcsinálja egy kapcsolatban az izgalom kedvéért, az az új csajjal (exével) is leg fogja ezt csinálni, ha kicsit is elmúlik az újdonság varázsa.

Ez az ember az a fajta, aki nem érdemli meg, hogy egy percig is szomorkodj utána

2018. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#4-es, igen megpróbáltam vele beszélni, erről szólt a komplett Húsvét. Nyilván össze-vissza hebegett-habogott, hogy ő engem szeret és tenni akar értünk, és az exe amúgy is mással van és el kell fogadja, hogy nem őt akarja, hanem az új párját.

Hogy lehet valaki ilyen hazug csaló?? Hogy létezhet ilyen? Életembe nem lennék ilyenkre képes, igy beletaposni valakibe, aki elvileg a legközelebb áll hozzám... :(


Lementettem magamnak a levelet, hogy ha véletlenül hiányozna, legyen egy emlékeztetőm, hogy miért NE akarjak bármit is tőle a jövőben.

2018. ápr. 3. 10:40
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Kedvesss fiú...


Hagyd a fenébe! Most jó szar hónapok jönnek, de inkább, mint egy ilyen hazuggal élni együtt!!!

2018. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
4-es vagyok. Ha beszéltél is vele erről; tartsd magad annyira értékes embernek, hogy semmibe nézed őt. Tudom, hogy rohadt nehéz. Szintén átmentem ilyenen. Engem is szerettek évekig, és pár nap alatt eldobtak és megaláztak, hazudtak, stb. Pontosan tudom, hogy mit érzel, hidd el. Nem tudok okosat mondani arra, hogy hogyan vészeld túl; hiszen mindenki másképp éli meg. Jelenleg az önbecsülésed visszanyerésére kell valahogyan koncentrálnod és elhitetni az igazat magaddal: Te többet érsz ennél és többet érdemelsz. Aki pedig ilyet csinál, abban többé nem lehet bízni. Sőt, ha még meg is próbálnád vele ezek ellenére is, soha nem lenne az igaz, megmérgetzné az egész kapcsolatot. Valamint hidd el, tapasztalatból mondom, hogy amint nyeregben lenne újra, megtenné újra..Csak még sunyibban. Hosszútávon csak nyersz vele, ha hagyod a pics@ba ezt a lányt. Beteg.
2018. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Azért legutolsó együttlétetek alatt, orális szex közben beleharaphattál volna a bránerébe, hogy egy ideig a "Kicsi"-jével se tudjon henteregni.
2018. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!