Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akit megcsaltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit megcsaltak, megbocsájtott, adott második esélyt, aztán megint megcsalták?

Figyelt kérdés
Röviden leírnád, a történetet? Ha lehet akkor korod és nemed is írd meg.
2019. febr. 18. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Elöbb v utobb ugyis megteszik ismét...

Lemegy a megbocsajtas megbanas par honap vagy par ev es ujra megteszi

Csak sokan nem tudnak rola

Ha az elsö kiderült a masodiknal ovatosabb lesz

ha ö mondta el.nem lesz olyan hülye h megegyszer elmondja

hiszen tudja h lapàt lenne a sorsa ugyhogy lapit!

Tiszteletböl es szeretetböl legyen vki hüseges!

Ne azert mert tudja ha felrelep es kiderül kidobjak!

2019. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Nos... ha úgy vesszük, én csaltam meg egyszer az exemet, de nem úgy, ahogy az ember azt gondolná: hogy a háta mögött történt.

Igazság szerint egy időben érdekelt, hogy milyen lenne egyszerre két lánnyal.

Exemnek volt az a hülye szokása, hogy a nővérét szerette állandóan ide hívogatni, hogy legyen velünk.

És egyszer poénból feltettem neki a kérdést, hogy mit szólna hozzá, ha kiakarnám próbálni egyszerre két lánnyal. Azt mondta, hogy egyszer mindent ki kell próbálni.

És végül úgy alakult, hogy megtörtént ez a 3.-as felállás. Egyetlen egyszer.

Ezután még elég sokáig együtt maradtunk, nem is igazán ez volt a szakítás oka, de még is a végén hozzám lett vágva.

Szerintem nem volt az, mivel beleegyezett a dologba.

2019. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Én a kapcsolatunk elején nőként nagyon fiatalon megcsaltam egyszer. Tényleg egyszer, de meg is tudta, megbocsájtott. Sok évre rá ő is megcsalt, ráadásul viszonya volt pár hónapig. Én is megtudtam, és én is megbocsájtottam. Sok mindenben hibáztam én is abban, hogy odáig jutottunk, illetve figyelembe vettem azt is, hogy én is csaltam meg, így adtam még egy esélyt. Ennek több éve már, azóta is minden rendben közöttünk, össze is házasodtunk.


11 éve együtt

27l és 36f

2019. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem volt ilyen, az exével csalt meg. Adtam neki esélyt, de fél évvel később ugyanúgy az ex után sóvárgott. Szétmentünk. Ő az exxel végül nem jött össze, azóta nálam könyörög.


30N

2019. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen megbocsájtottam,aztán megint megcsalt,viszonya volt.

Kutyából nem lesz szalonna. Közhely,de megtanultam egy életre.

2019. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Jelen, 46N

Többször megcsalt, aztan mikor besokalltam en is megtettem 1x. Direkt, provokaltam is, elmondtam megyek étterembe egy sráccal.na akkor kiborkkt, könyörgött.


Évekig hallgattam hogy en megcsaltam(!!!) azt hogy ő előtte hanyszor, azt szimplán elfelejtette.

Majd utána par évre ra kezdte ujra, többel, párhuzamosa. Na akkor elég volt. Szakitas utan 1,5 honapra lett párom es kepes volt azt hazudni a gyerekeknek hogy én a párom miatt rugtam fel a családot. Már tudjak hogy ez hazugsag volt.

2019. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ahh nem megyek házhoz a pofonért.

Nem az a lényeg egyébként hogy újra megteszi e...

A lényeg hogy megtette, és ilyen nő nekem nem kell. Akkor sem ha soha többé nem tenné meg!

2019. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is bejelentkezem. 34 évesen barátságból szerelem lett. Részemről. Ő 42 éves. Összejöttünk miután az ő exe megcsalta, majd néhány hónap után engem is megcsalt... az exével. Nagyon csúnya szakítás volt. Rá pár hónapra megint összejöttünk. Akkor ezt az egyet ígérte meg, hogy ha külön megyünk és nem sikerül akkor nem az exe miatt fog szakítani. Fél év után ismét bejelentkezett az exe és azt mondta adnak egymásnak még egy esélyt. Ez karácsonykor volt. Azóta nem beszélünk.
2019. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
én kb. 8 fiúval csaltam meg a barátom a kapcsolat alatt. Már kb. 2 éve nem fordult elő és nem is fog többet. 5 éve vagyunk együtt, nem rég eljegyzett. 22L 23F
2019. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!