Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottunk múlthét csütörtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk múlthét csütörtökön ..a héten már veszekedtünk..bejelölte egy csaj facen szerdán osszeugrottunk...megláttam a csajjal csütörtökön vásárolgatni ,pénteken elköltöztem és ő lefeküdt a csajjal. Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Lefeküdtek pénteken amikor elköltöztem, vasárnap sírva jött el hozzám,hogy ő megbánta és rájött engem szeret stb. Bevallott mindent.Megbocsájtottam neki mert nagyon szeretjük egymást. Szerintetek jobb lesz vagy nem? (2év)
2020. szept. 18. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Geez.. már az elszívta az összes energiám hogy végigolvastam.. hogy lehet így kapcsolatban lenni valakivel?
2020. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a fenébe.
2020. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az szép, hogy szakítotak, azt első dolga megfarkalni valakit... Én erre nem adnék esélyt. Legkésőbb 2 hét múlva megint összevesztek, ő meg megint nagy bánatába megdugja.
2020. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Fúúú te hülye vagy. Írd már le normálisan. Nincs kedvem ezt is analizálni.
2020. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten? Nem lesz jobb! Nem fogod tudni sem felejteni sem megbocsatani.. Ugyanigy jartam.. Szetmentunk masnap vitte haza a lanyt.. Lefekudt vele csaj szerint tobbszor exem szerint 1x..de sosem ment utana mar koztunk semmi mert tobb mint egy evig meg ezen orlodtem.. Hagyd a fenebe az ilyet foleg h pff ki sem hult az agy a helyeden de mar mas fekudt benne.. Hidd el, szenvedni fogsz hiaba szereted
2020. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igy legalabb tobbszor tudtok szakitani.
2020. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj!

Nyíltan készíti elő a megcsalást, meg is teszi, aztán sírva teper vissza?

Kell neked egy ilyen gerinctelen senkivel kínlódnod?

Nem jöttek be a számításai a nőnél.

Kell a további kalandjai mellé egy biztos pont, ahova eljárhat.

2020. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Idorendben ird mar le a sztorit, mert igy nem erteni...
2020. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mit szeretsz még rajta?

hogy nullába vesz, mellékágak után vadászik, de te jó lennél

neki, hogy ne legyen üresjárat?

2020. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Biztos megbánta 🤣🤡
2020. szept. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!