Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted mi szamit megcsalasnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Szerinted mi szamit megcsalasnak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szex mással
2020. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, amit a két fél a kapcsolat elején megbeszél, hogy annak tart.
2020. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Megragadnám az alkalmat hogy leszögezzem, nincs érzelmi megcsalás.
2020. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Számomra már az is megcsalás, ha mással csókolózik.
2020. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Minden, amit a partner annak tart


Nálam minden annak számít amiről sunnyogni meg magyarázkodni kell. A sexcamtól/sexchattől kezdve a csókon/szexen keresztül egészen addig, hogy az illető arról csöpög valakinek, hogy ha szingli lenne, mennyire lenne vele.


Nekem minden olyan ellenkező nemű felé történő közeledés megcsalás, ami rám nézve megalázó...

2020. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az, ha érzelmeket fűz más nőkhöz. Azzal szexel akiver akar, én is, de ha érzelmek is vannak, az már gáz.
2020. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami az adott kapcsolatba már nem fér bele... ez mindenkinél más és más. Teljesen máshol vannak a határok egy "normál" kapcsolatban és máshol egy nyitottban. Megbeszélitek, de ha ismered a párod, tudod hogy gondolkozik, mivel bántanád meg (ha nem akkor meg miért vagytok kapcsolatban) akkor amúgy is pontosan tudod, érzed mi esne rosszul a másiknak, mit tekintene félrelépésnek.
2020. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
az, amit nem tennél meg, ha ott lenne a párod
2020. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
8-as nagyon jót írt. Én pl. a férjem szeme láttára zuhantam bele valaki karjába, akibe évek óta szerelmes vagyok. És nem csaltam meg ezzel a tettemmel a férjemet, akivel évek óta csak a gyerek miatt vagyunk együtt, akkor se, ha nem kötök mindent az orrára.
2020. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

Nekem semmi.

#poliamória

2020. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!