Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsal, nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal, nem akar elmenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bevallani nem vallotta, de hetvegenge nem alszik itthon, ha igen akkor is reggel 6kor jön haza. Elvileg az autóban alszik be folyton.


Többször megkértem, hogy költözzön el, nem hajlandó elmenni.

Én lakásomban élünk.


Régebben mondta, hogy elhagyni sosem fog történjen bármi, mert őt is elhagyta az apja kiskorában és borzalmas volt úgy felnőni, ő nem fogja azt tenni a gyerekével.


Ha hajnalban hívom videocheten, válasza: most nem akarok beszélni.

Vagy vissza sem ír, illetve a normális hívást sem veszi fel.


Egyértelmű a megcsalás jele.


Segítségeteket es válaszotokat előre is köszönöm.



2020. okt. 4. 04:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

"Ha hajnalban hívom videocheten, válasza: most nem akarok beszélni."


Na, ilyenkor kell legközelebb visszaírni, hogy nem baj, én sem akarok beszélgetni. Csak szólni, hogy a lakásomba többet nem teszed be a lábad.

Aztán amit más is írt, akkor mondd neki, hogy a cuccait xy nap elviheti és írja meg milyen címre kéri a válási papirokat.

2020. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Már feltetted egyszer ezt a kérdést, ugye? Csak akkor még úgy szólt, hogy eltűrnék-e a nők, ha a férjük hétvégente nem jönne haza éjszaka.
2020. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Carragher_x ***** válasza:
19%
5) Mert teljesen mindegy h kie a lakas, hazasok. Az ahol elnek hazastarsi kozos lakasnak szamit, a ferjnek pont annyi joga van ott lenni mint a felesegnek. A feleseg donthet igy h elkoltozik vagy ugy hogy elvalik. Amig hazasok addig viszont nem teheti a hazastarsat hajlektalanna.
2020. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Most jött haza délután 3kor. Mondja a hülyeségeket, hogy pókerezni volt haverjainál. Nincs senkije.

"Azt csinálok amit akarok, szabad ember vagyok"-mondta

Mondtam ha nem vesz komolyan hétfőn valopert beadom es mehet ahova akar.

Annyit mondott, hogy kontroll mániás vagyok, s ha zavar, hogy nem kontrollálhatom adjam be.


Éljen a házasság.🙏🏻

2020. okt. 4. 16:03
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor add be. Majd "szabad ember" lévén nőket dug, nem? Egy határ azért van...
2020. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon vastag bőr van a képén, azt hiszi bármit megtehet. Ne hagyd magad! Egy normális házasság nem ilyen, neked meg nincs kontroll mániád, mert zokon veszed, hogy szó nélkül napokra eltűnik, biztos van valakije, szánalmas, amit csinál.
2020. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 1Léna ***** válasza:
33%

Amikor egy férfi kerüli a családját annak az is lehet az oka, hogy nem kapja meg otthon azt amire neki szüksége van. Pl.béke, szeretet, elismerés, tisztelet, megértés, elfogadás, szex, stb.

Amikor valami elromlik, egy házasságban, az okokat felderítve lehet javítani. A változtatást sokszor magunkon kell kezdeni. Ha én változom a környezetemben élők is megváltoznak irányomban.

2020. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én itt adnám be a válást, aztán legyen szabad ember, legalább neki lesz igaza. 🤷‍♀️
2020. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
Én azért kíváncsi lennék az előzményekre is. Mert olyan ez is, mint a rák. Az ember kap egy pofont, de nem veszi komolyan. Kap egy erősebbet, még akkor is csak lamentál. Aztán sokadszorra ott van a daganat, és akkor meg úgy érzi, hirtelen jött.
2020. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig már miért nem adtad be???
2020. okt. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!