Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsal, nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal, nem akar elmenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bevallani nem vallotta, de hetvegenge nem alszik itthon, ha igen akkor is reggel 6kor jön haza. Elvileg az autóban alszik be folyton.


Többször megkértem, hogy költözzön el, nem hajlandó elmenni.

Én lakásomban élünk.


Régebben mondta, hogy elhagyni sosem fog történjen bármi, mert őt is elhagyta az apja kiskorában és borzalmas volt úgy felnőni, ő nem fogja azt tenni a gyerekével.


Ha hajnalban hívom videocheten, válasza: most nem akarok beszélni.

Vagy vissza sem ír, illetve a normális hívást sem veszi fel.


Egyértelmű a megcsalás jele.


Segítségeteket es válaszotokat előre is köszönöm.



2020. okt. 4. 04:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek Kérdező?
2023. febr. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

El is felejtettem, hogy írtam ki ide kérdést.

Elváltunk, néha meglátogatja a gyerekét, s sosem vallotta be, hogy megcsalt. Viszont hallottam közös ismerőstől, hogy de, de hát ez egyértemű volt :)

2023. febr. 10. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!