Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőm be ver a falba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőm be ver a falba az öklével, miután telefonon keresztül beszéltem a férjemmel átlagos dologról, akkor azt miért tette? Többet érezhet irántam vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 22:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban zavarja a helyzet, így átment állatba, mert nem akart mást, embert bántani. Szerintem ez veszélyes dolog kezd lenni.
2020. okt. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal többet érez mint ami már belefér egy szexkapcsolatba, már zavarja azt hogy mikor együtt vagyok a férjeddel beszélsz, ez baj, mert valószínűleg már féltékeny mert azt érzi hogy az ő idejét rabolja párod. Szóval jobban jársz hogy ha szakítasz mert ez csak a kezdet.
2020. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Akkor azért akarta hogy elhagyjam a férjem, mert többet érez irántam?
2020. okt. 5. 09:54
 14/26 A kérdező kommentje:
De hát tudta mibe megy bele, hogy van férjem és csak a szexről szól. Ő is azt mondta nekem hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor miért ment bele, ha többet érez?
2020. okt. 5. 09:57
 15/26 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Mert nem tudja kezelni a dolgokat, illetve az is lehet hogy nem gondolta hogy többet fogsz jelenteni neki! Ott már gondolhatad volna mikor azt mondta hagy el férjed.

2020. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebből itt még bajok lesznek... ő sokkal többet szeretne, mint te. Emellett egy aggresszív idióta is, aki komoly kapcsolatban téged se biztos, hogy kímélne... Úgy hogy mindenféleképpen keress valaki mást.
2020. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
"Akkor azért akarta hogy elhagyjam a férjem, mert többet érez irántam?" Neked ebből nem esett le, hogy többet érez? Facepalm.
2020. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem esett le, mert közben azt hangsúlyozta, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot.


Ráadásul mikor telefonban kérdezett a magánéletemről, amire válaszoltam és el kezdett bunkózni aztán le is tiltott minden honnan. Nem is értettem.

2020. okt. 5. 17:50
 19/26 anonim ***** válasza:
Tedd próbára.. menjél úgy találkozni vele, hogy a férjeddel előtte szexeltetek. Miután ezt megtudja figyeld a reakcióját, ha kiborul, akkor egyértelmű, hogy beléd szeretett. Innentől kezdve rajtad áll hogy ezzel mit kezdesz
2020. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19-es. Pont ez az, hogy ezt is kérdezte tőlem, mikor a magánéletemről faggatott, amire azt válaszoltam neki, hogy igen, van szex itthon. Erre meg elkezdett Flegmázni, bunkó stílust vett fel és a végén meg nem érdekel stílusúvá vált, ami után fogta és letiltott mindenhol.
2020. okt. 6. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!