Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a szeretőm be ver a falba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőm be ver a falba az öklével, miután telefonon keresztül beszéltem a férjemmel átlagos dologról, akkor azt miért tette? Többet érezhet irántam vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 22:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem téged ütött meg. Mihamarabb szabadulj meg tőle. Nem számít, hogy többet érez vagy bármi, hogyha barom...

Keress egy másikat aki tud emberi módon viselkedni egy szeretői kapcsolatban. Ahhoz kicsivel több intelligenciára van szükség.

2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19-es vagyok: Ezek alapján beléd szeretett. Én is voltam hasonló helyzetben, ezt mihamarabb fel kell, hogy számold vele, viszont óvatosnak kell lenned, főleg ha ő szingli és nincs veszíteni valója.
2020. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akkor búcsút intek neki így. Csak az a bajom, hogy nem mondja ki nyíltan, nem vállalja fel nyíltan az érzéseit, hanem inkább annyit mond, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Egyáltalán minek mondja ezt? Azért, mert fél attól, hogy elveszít, hogy ha kimondja mit érez és nyilvánvaló lesz számomra, akkor onnantól kezdve ennyi volt? Így csak magát kínozza vele, akkor miért jó neki ez így?
2020. okt. 6. 17:28
 24/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudja, hogyha felvállalná az érzéseit te véget vetnél ennek, ezt pedig szemmel láthatólag nem akarja.. De ezek után kétség sem fér hozzá, hogy szerelmes beléd.
2020. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most megüresedett egy hely? :D
2020. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ez jó volt Drek. :)

Lehet sorszámot húzni?

2020. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!