Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amíg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg egy átlagos férfi egy másik átlagos nővel is "beéri" és el tudja fogadni élete párjának, addig egy nő ha csak 10-ből 2-es, akkor is a 9-10-es férfiakat keresi?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam ebben a témában, és meglepett, hogy hányszor tapasztaltam én is ezt a jelenséget. Társkeresőn különösen kiütközik: 100-ból van kb. összesen 5 match, ebből jó, ha 2 válaszol, ha ráírsz. Maguktól csak a rendkívül csúnyák/buták írnak. Élőben nincs különösebb bajom a csajozással és jóképűnek mondott férfi vagyok - magamat az átlagszépek közé lőném be, 10-es skálán mondjuk 6-os beleértve az egzisztenciát is.

Akkor mi lehet annak az oka, hogy a csúnya, sok esetben évek óta magányos nők is a vagyonos, jóképű herceget várják és csak várják, és nem jönnek rá, hogy soha nem jön el? És hogy esetleg tenni kéne érte, pl. lefogyni, tanulni valamit, akár önismeret szintjén, bármi...


(Megsértett emberek kedvéért: igen, kicsi a farkam, sosem volt nőm, p*nát csak képről láttam és csóró is vagyok. Most már jöhetnek a normális válaszok, köszi. :)) )



2020. okt. 2. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert a legtöbb átlag csaj válogathat....Ha naponta rá írnak 10en, akkor miért ne a neki tetszőnek, vagy a "legjobbnak" írjon, válaszoljon?
2020. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert látja a 10/ 3 as nő, hogy a barinő, a Heni, aki szintén 10/3 as elhízott nő, de mégis kifogott egy 10/8-as gazdag manuszt, akkor elhiszi h neki is jár. Ez olyan, mitn a lottó 5-ös, ha tudod h valaki már ezt megnyerte, akkor elhiszed, hogy neked is bejöhet mégha csak 1 a 100 millióhoz is az esélye, de mégis elhiszed. Na a nők pont ilyenek, csak ugye nagy fegyverük van a lábuk között és néha elég csak jó helyen és jó időben lenniük h egy 10/9 es szingli pasit lássanak és felkeltsék a figyelmét és egy ingyen menetre beajánlkozzanak neki. És sok jó pasinak is jól esik az ingyenszex egy nem annyira vonzó nővel is (sok pia mindig jót tesz és feloldódsz). Aztán a nő ha kellően okos, jól mozog ágyban, kedves, jól tud főzni akkor képes megtartani az ilyen pasit. Sok ilyet tudok a környezetemben. Én annó mikor 29 éves pasi voltam, volt több nő az életemben. De a legjobb szex egy molett, szép arcú nővel volt, egy éjszaka 5 ször mentem el mindig 3 perc alatt (nem, nem vagyok gyors, csak annyira összeillettünk minden kémia téren h végem volt azonnal, a szebb nőkkel meg 1 óra kellett h elmenjek). Ez a nők nagy fegyvere és élnek is vele. Ezért van rengeteg nő inkább 5-8 évig egyedül és kivér, mert tudja h majd úgyis kap egy jobb pasit, mint amilyen ő nőből. ÉS rengetegnek ez be is jön ez a stratégia.
2020. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Én magamról tudok beszélni: szexuálisan csak a legjobb, legvonzóbb indít be. Próbáltam már lejjebb adni, de a szex velük nem működik.

Tény, hogy láttam már olyan jóképű férfi - átlagos nő vagy csúnya nő párost, ahol én a nőt bottal se piszkáltam volna meg a férfi helyében, de úgy tűnik, a férfiak szerencsésebbek ilyen téren, mert be tudja indítani őket olyan nő is, aki kifejezetten csúnya.

2020. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Az egész feltevés hülyeség. A nők eleve nem szoktak keseregni, simán elfogadják, hogy nem jön össze; az átlag férfiakkal, egyáltalán nem a herceget keresik fehér lovon. A férfiak sírnak állandóan, hogy mi nem jut, és számolgatják, hogy ki 10/x-es, a nők csak egy normális értékrendű, épp lelkű férfit keresnek!
2020. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Szóval akkor csak a 9-es, 10-es férfiaknak van párkapcsolatuk? Mert a nőismerőseim 80%-a párkapcsolatban van évek óta. Ennyire sok a jó pasi?
2020. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Az átlagos pasik már kapcsolatban vannak. Az átlag alattiak képzelik magukat átlagosnak, ez a baj.

Azon kívül a nőket csak külsőre nézitek és azt mondjátok: ez a nő átlagos. És nem értitek hogy a nők meg sokszor komplexen nézik meg a férfit. Jó a humora? Intelligens? Összeillünk? Hasonló az életről alkotott felfogásunk? Akkor kell, akkor is, ha átlagos. Ha viszont nem, akkor emiatt nem kell és nem azért mert átlagos.

2020. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

Hipergámia. A nők evolúciósan úgy vannak bekódolva, hogy a lehető legjobb géneket hordozó férfi ivarsejtjeit engedjék csak be a testükbe. Ez a fajfenntartás egyik mellékágazata, a gének folyamatos javításának alaptétele. Tehát generációról generációra tovább örökíteni a fajunkat úgy hogy folyamatosan javítunk a génállományon.

Igen ám, csak hogy a természet a hím egyedekre korlátozta a szelekciót. Míg egy férfi bármennyi nőt meg tud termékenyíteni szinte, a nő 1 évben csak 1 férfitól eshet teherbe egyszerre. Ezért alakult ez ki, hogy a nő választ.

2020. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Idővel lejjebb adnak az igényeikből, na olyankor jönnek a jó kis lötyögős, sehova se tartó kapcsolatok két "jobb híján" ember között.
2020. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5: nem ennyire soka jó pasi, de ezek a nők is beérik a szerintük rosszabbal, ahogy a 8-as írja. Közben nem becsülik meg és leszívják érzelmileg többnyire, mert folyamatosan a jobbra vágynak, és elhiszik, hogy nekik jobb jár.
2020. okt. 2. 21:38
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora hülyeség, de én inkább pont a fordítottját látom, ha már itt tartunk. Rengeteg szép lányt látok átlagos, vagy az alatti férfival.

És hogy képekkel is alátámasszam, íme két gyönyörű nő, aki bárkit megkaphatott volna, mégis az alábbi férfiakhoz ment nőül:

[link]

[link]

2020. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!