Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Reális, hogy nem csalta meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy nem csalta meg a pasi és komoly a kapcsolat?

Figyelt kérdés

7 éve vannak együtt, a srác fiatalabb, mint a nő, a nő már 30-hoz közeledik (29 éves). Az elején távkapcsolatuk volt 3 évig, amiben 2 hetente tudtak találkozni. A nő azt gondolja, hogy komoly kapcsolat és soha nem volt megcsalás, és esélye van annak, hogy megtartja a férfit halálig.

Szerintetek ebben a felállásban ez nem egy álomvilág inkább?



2020. okt. 11. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan kapcsolatok, ahol nem hűtlenek a felek.

Azt, hogy ebben a kapcsolatban mi volt, nem tudjuk.

2020. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a személyiségét nem ismerjük, nem lehet megmondani.
2020. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért szerintem értelmes embernek van egy erős gyanúja. :)
2020. okt. 11. 14:02
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább értelmes ember nem kavar bele mások kapcsolatába. Azért nem olyan ritka a hűséges nő/pasi sem.

7 év alatt szinte biztosan kiderült volna, ha ilyesmiről lett volna szó.

2020. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Nem únod még? A második kérdésed ebben a témában. Miért foglalkoztat ennyire más maghánélete? Törődj a sajátoddal. Ja, hogy az nincs?
2020. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kavarok, csak torkig vagyok az időhúzó nőkkel, akiknek akkora egójuk van, hogy ilyenekre pocsékolják a 20-as éveiket, szintjén lévő, korban hozzáillő férfiak helyett. Vagy olyan van, aki vár a hercegre, vagy pedig olyan, akinek van valami kapcsolata, amiről messziről ordít, mennyire gáz, de ő mesevilágban él. Ezért lát a férfiak nagy része a szingli 30-as nőkben egy leharcolt semmiséget, akik iránt már képtelenség lelkesedni.
2020. okt. 11. 14:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#3-as Értelmes ember nem kezdi el én úgy sejtem alapon elemezni más, jól működő kapcsolatát.
2020. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a bajod, hogy nem veled van a nő? Nem csodálom. Ha pici esze van, soha nem kezd veled. És egy pár évvel fiatalabb pasihoz pont illik korban. nem lehet köztük sok különbség.

Rettentő szánalmas vagy! Keress szabad nőt.

2020. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész fiatalságom elpazaroltam ezek alapján.Megcsalni nem csaltuk meg egymást,a kapcsolatunk szexkapcsolatnak indult,kb 4hónap után rendes kapcsolat lett.Le harcolt 30-asként elég sok férfi kapna utánam 20-tól felfele,de biztos mind ízlés ficamos.Fogadd el,hogy úgysem kellesz a lányak.Vanbak emberek,akik hűségesek egy kapcsolatban.Ha szingli voltam nem voltam egy szent sose,de ha szerelmes vagyok,akkor nem kell más.
2020. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egy nő nem illik még vele egykorú pasikhoz sem, 30 körül semmiképp. 20 körül meg magával szúr ki, ha vele egykorúval van, kb. szánalmas.
2020. okt. 11. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!