Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tobb eves szeretoi viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eves szeretoi viszonyban van olyan hogy a ferfi semmit nem ad a nonek evekig ajandekot?

Figyelt kérdés
Se karacsonyra, se szuletesnapra... soha semmire?
2020. okt. 14. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Van, csak szerető vagy, csak szexelni kellesz, te is bele mész, akkor minek fárassza magát?
2020. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan férfi, aki lakást bérel, autót vesz, utazásokat fizet, költőpénzt ad a szeretőjének. És van olyan, aki az ürítésen kívül magasról tesz a nőjére.

Kinek mennyit ér a szeretője.

2020. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Biztos van, elég szánalmas sors..
2020. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Van. Gondolom ez kölcsönös.
2020. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugi 1-es!!! Én vagyok a ferfi nem a nő!!!
2020. okt. 14. 08:06
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Én meg nő vagyok.

Tökmindegy, hogy milyen nemű vagy, csak szerető vagy, minek ajándékozna?

2020. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 orton ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, mindketten úgy éreztük túl tolakodó és bennsőséges lenne egy ilyen lépés. Randizni se jártuk el. Tiszta, egyértelmű kommunikáció a kulcsa az ilyen kapcsolatnak. Nyilván nem árt a nevetés, intelligencia sem, bár ezek az én elvárásaim. Valamint én ettől függetlenül mindig meghallgatom a nőt és reggelit is csinálok, de nem lenyűgözésből, csak ilyen a természetem.
2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez ember függő.Beszélgettem olyannal aki rendszeresen vett ajándékot az épp aktuális szeretőnek.Szerintem sok éve tartó dologba már belefér az ajándék .
2020. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én ha szerető lennék, jól esne az ajándék, de én előre mondanám, hogy mit szeretnék, mert utálom ha olyat kapok, ami nem tetszik. Mondanám, hogy figyu szivi, legközelebb lepj meg egy lancome rúzzsal és mondanám az árnyalatot is. Hát nem olcsó, szóval ha rendszeresen ajándékozni akarsz, akkor nem jössz ki jobban mintha fizetnél egy rosszlányok.hus nőnek a szexért. De szeretőt tartani legtöbbször amúgyis a gazdagok kiváltsága...
2020. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Legtöbbször ez így van. Miért adna neki bármit? Csak a lotyója. Inkább az a nem megszokott mikor nagy értékű ajándékokat kap.
2020. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!