Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek nincs lelkiismeret-furd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs lelkiismeret-furdalása, azért mert folyamatosan félrelép és kiderülésnél is a párja szemébe hazudik, az szereti a párját? Ha nem miért nem szakít?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem szereti. Miért nem szakít? Az nem olyan egyszerű. Közös e a lakás? Hány éves? S függ e anyagilag a másiktól stb..
2020. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem szereti csak megszokta, es belekenyelmesedett. Mert a szakitas maceras felrekurni/hazudozni egyszerubb sokkal konyebb aztan haza megy es minden megszokottan megy tovabb.
2020. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A fix Szex miatt hazudik. Ez ilyen típus, nem változik.
2020. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Attól, hogy szeretem a nejem, még lehetnek más irányú testi vágyaim.


Pl.: Mondjuk ő a nejem, akiért ölnék is: [link]

De a szervezetem őt is kívánja: [link]

2020. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem szereti. Vagy csak nem igazán. De ott van egy biztonságos kapcsolat, ami azért jó ha van, csak hát vannak problémák is, amiket inkább meg sem oldanak, ezért kefélgetnek más nőket.
2020. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem szereti, de ugyan miért hagyna ott egy engelemes lábtörlőt, aki ott van biztos puncinak és még azt is elnézi neki, ha folyamatosan megcsalja?
2020. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!