Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van folyamatosan lelkiis...

Miért van folyamatosan lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

Az a nagy baj, hogy folyamatosan lelkiismeret furdalásom van és már nem bírom, néha ideges vagyok, máskor depresszív a hangulatom és a legszörnyűbb, hogy annyira féltem és szeretem a családomat vagy nem tudom, hogy mit vagy kit vagy mi van... de folyamatosan lelkiismeret furdalásom van(ha valamire pénzt költök vagy miattam költenek pénzt vagy ha eszembe jut, hogy nem tehetek semmit sem ha netán valaki bajban lenne, hogy nem tudok segíteni másoknak,mert nincs hatalmam, hogy olyan erőket irányítsak,amik megtudnák akadályozni a problémát...) és ezek mellett nem tudok kibontakozni,mert vagy az iskola ahova járok nem értékeli a munkámat vagy a másik eset, hogy sajnos nincs anyagi háttér ami fedezni tudná...(ez nagyon ritka, inkább, hogy nem értékelik amit csinálok....)

És emellett még vagy 100 meg 100 dolog van,amit érzek ami megint ahhoz vezet, hogy folyamatosan szomorú vagyok még azért is lelkiismeret furdalásom van, hogy kiskoromban miket csináltam pedig az már 10 éve történt

aztán a barátomék visznek edzeni kocsival meg néha kirándulni de én nem tudom viszonozni a szívességet és ez miatt is lelkiismeret furdalásom van :(


Szóval van valaki amivel ezt lehet magyarázni, velem van a gond, vagy...


15 éves vagyok 1 hónap mulva leszek 16 és fiú



2015. júl. 7. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból mélyponton agy most és ezért minden felerősödik, minden negatív érzés.

Nálam ekkor szoktak ilyen múltbeli dolgok bántóan, fájón visszajönni...

Szerintem akkor járnál legjobban, ha ezeket az érzéseket szakemberrel beszélnéd meg, ha nem múlnak el.

2015. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!