Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy látjátok ezt? Kalandozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt? Kalandozna vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a lényeg hogy a barátom külföldön dolgozik és csak hétvégente jár haza. Ő egyedül lakik de az apja nemrég költözött el egy olyan bérlakásba ahol még 3 nő él. (Egyedülálló mindegyik). Próbálta rá beszélni az apja hogy költözzen el ő is oda, hogy milyen jó ott meg stb.,de visszautasította. Tegnap rá mentem a barátom facejára mert valamit meg akartam nézni és apja egyik ismerősével írt erről a csajról, mivel az apja ismerőse "kalandozott" vele egy párszor, és dicsérte hogy milyen jó az ágyba meg sorolhatnám. Barátom meg azt írta vissza, hogy mi az egész neve meg akarja nézni facen hogy néz ki, és hogy holnap el megy az apjához egy kávéra. Az az érdekes hogy eddig nem akart el menni mivel apjával nemigen van jó kapcsolata, nem is érdekelte milyen nők vannak ott, de ezekután ahogy a haverja el mondta a dolgokat hirtelen megy az apjához. Igen,nekem erről egy szót sem szólt. (Barátom 30 éves én 18, együtt vagyunk 1,5 éve...ez a nő akiről szó volt meg 26) arról is szó volt hogy milyen tapasztalt a nő, mindent be vállal meg stb., igen, nekem ő az első és nekem nincsenek tapasztalataim csak tőle. Megbízok a barátomba de szerintetek kalandozna ezzel a nővel? Mit csináljak? Kérdezzek rá hogy ez most mi, vagy ?

2020. okt. 20. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajta fog múlni. És ha valakit vinni akarnak és menni akar, akkor fog is.
2020. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátod ellen szól, hogy nem csak érdeklődő, de tenne is azért, hogy szemtől szembe lássa a csajt.

Kérdezhetsz bármit, de úgy sem lenne őszinte.

Szerintem ágyba lehet vinni a pasidat.

2020. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát ide figyelj. Indulj ki magadból. Te csinálnál ilyet, ha szereted és tiszteled a párodat? Kétlem. Én ezért biztos szakítanék. Nem azért, mert csinált valamit (testileg), hanem mert látnám, hogy nem túl erős a kapocs köztünk. És persze okkal kíváncsi a lányra. Lehet "felpróbálná", talán tervezi is, ha megtetszett neki. Nekem személy szerint ilyen emberek, dolgok nem hiányoznak az életemből. Túl rövid az élet ahhoz, hogy azon morfondírozzak, vagy megcsal vagy sem. Én rákérdeznék nála persze, de nem hiszem, hogy őszintén válaszolna. Maga ez a kis "akciója" az apjánál is komolyan sejteni, hogy nagyon is kikacsintgatna. Nekem ezekhez a dolgokhoz nem lenne se erőm, se türelmem. Inkább ne legyen senkim, mint folyton aggódnak, hogy vajon a gatyájában tudja e tartani a szerszámát vagy sem. Ez nem egy egészséges állapot. Természetesen te érzed neked mi fér bele. De ne feledd, elég sanszos, hogy kimagyarázza magát. 18 évesen lehet már érett, de egy 30 éves pasi nagyon is kivert minden téren (persze nem mindegyik ilyen).
2020. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
30 évesen hogy/hol lehet felszedni 18 éves lányt barátnőnek?
2020. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hűség szobrát nem róla fogják megmintázni.
2020. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki :(
2020. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!