Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kalandoznál egy távoli rokonod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandoznál egy távoli rokonoddal?

Figyelt kérdés
3-ad unokatesóm,de nem ismertuk egymast,a csaladunk ismeri egymast tudjak hogy rokonok vagyunk .
2020. jún. 24. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jo pasi fitnesz vonalon mozog ,én nekem nem tud ellenállni azt mondta és ugye nem is ismertuk eddig egymást,nekem is kell egy kis kaland,most vagyok túl egy drámán.
2020. jún. 24. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Simán.
2020. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se hagynám ki tényleg nagyon jó pasi ugye abból is él hogy jól nézzen ki.Én is nagyon sokat foglalkozom magammal.Nekem meg ahogy mondtam most vagyok túl egy szt drámán pont kell egy kis kaland.
2020. jún. 24. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

milliò egyszáz pasibòl pot a rokonoddal kalandoznál??


Megèrett a nép a pusztulàsra...

2020. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A C típusú népcsoport között ez mindennapos.

Neked sem lesz belőle bajod, legfeljebb kikerülsz a napiszarra.

2020. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze , csináljatok pár purdét.

Nem baj az se ha fogyatékosak lesznek, arra több segílykét fogtok kapni.

2020. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem c kategoriasok vagyunk,nem csinalunk gyereket
2020. jún. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!