Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasként kalandozni a csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként kalandozni a csalódás után. Mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Mennyire elítélendő, hogy összeházasodom egy lánnyal, de mivel hatalmasat csalódtam benne, meg úgy általában már a nőkben, mégsem akarom komolyan a párkapcsolat szabályait, a hűséget, a szerelmet, stb.


Lemondani sem akarom a közös életünket, mert olyan mint a barátom vagy húgom. Jól megvagyunk, de nem merem szeretni többé szerelemmel a hazugságai után. (Csók mással, majd hazudozás dióhéjban...)


Keresgélni sincs kedvem már főleg úgy, hogy közös lakáshitelt fizetünk. Kicsit haszonleső ebben a szemléletem, mert egyfajta befektetésként is tekintek a lakásra. Ha felrúgnám az egészet, akkor hatalmasat buknék az egészen, így viszont sokat nyerek rajta. Sajnos olyan érzésem is van, hogy ő ugyanígy tekint a lakásra már.


Inkább ki akarom élvezni az életet picit, akkor is ha épp most lesz az esküvőm. Felrúgni az egészet már nem akarom.


Itt is több lánnyal privizek, leginkább így ismerkedem, de arra nem számítok, hogy egy rendesebb lányt találok az életben. Sajnos én mindig ezt vonzom be, de én sem vagyok angyal.


Elítélendő a gondolatom? Van más is hasonló cipőben?



2016. szept. 6. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalással indítjátok a közös életet? Az igen. Jobb lenne az egészet lefújni inkább... A lakáshitelt értem, hogy gond, de később még nehezebb lesz kiszállni belőle. Ami így indul, az nagyon rosszul fog végződni. Vagy próbáljátok rendbe tenni, de akkor ez az irány (privizgetés) pont nem jó.
2016. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%

Jó irányba haladsz.


Hozd ki a sajá életedből a boldogságot önmagad számára, meg majd egyszer a gyerekeid számára ha lesznek. Ennyi számít

2016. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

"olyan mint a barátom vagy húgom"

A barátod vagy a húgod a képedbe hazudna? Illetve te a barátod/húgod szemébe tudnál hazudni?


Próbáljátok rendbehozni a dolgot, ha már szakítani nem akarsz.

2016. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de így minek házasodtok? Lakjatok együtt és ha nektek úgy tetszik, élje mindenki a saját életét.
2016. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A létező legnagyobb hülyeséget készültök elkövetni. De nagyon úgy tűnik, hogy ezt már eltervezted 100%-ra. Kár erre bármit is írni.

Te életed úgy cseszed el ahogy akarod.

2016. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az nem jarhato ut, hogy nem hazasodtok (mert igy minek?)kulon mentek, de a lakast megtartjatok, berbeadjatok, ebbol fizetitek a hitelt es mindenki eli a sajat eletet?
2016. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, igen, ha meg nem tudjátok javítani, akkor legyetek lakótársak, aztán kész.
2016. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy te csalódtál, az egy dolog. Az pedig egy másik, hogy tönkreteszed egy másik ember életét, mert gyáva vagy egyedül maradni, és fontosabb neked a pénz, mint a gerinc. Gusztustalan gondolkodásmód, értéktelen élet. Ez ennyi. N32
2016. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az egyéni értékrendeden múlik. Ha megcsalt és hazudozott, nem tudnám többé nőnek tekinteni és ezért nem is kezelném nőként. Ha átvert, ő is ezt érdemli.

Mondjuk az elég gáz, hogy összeakarsz így is házasodni vele. Egyszerűbb lenne egy laza lányt keresni. De a lakáshitel húzós...

2016. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én senkit nem pontoztam le a "gerinctelenezéstől" a velem való együtt értésig. Ő sem akart szakítani nekem, pedig erre "válaszul" én is elkövettem ezt ellene. Ő is gyáva kilépni és egyedül maradni. Igen gerinctelen alakok vagyunk kicsit mindketten. Meg is érdemeljük egymást.
2016. szept. 6. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!