Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg így van? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van? Vagy megszeretem a falusi életet, vagy szakitok vele? És ha vele maradok le kell mondanom minden közös programról, élményről, mert csak a munka nonstop?

Figyelt kérdés

Párom falun él, és mivel az apjával nem tartja a kapcsolatot, így ő végez minden ffi munkát, illetve minden egyéb más munkát is .

Hétvégente mikor nem dolgozik mindig megbeszéljük, h mi legyen a közös progi, hová menjünk, mit csináljunk, hogyan töltsük el a hétvégét.

Sajnos ez a kezdeményezés rendszerint kudarcba fullad, mivel neki általában otthon mindig akad tennivaló, feladat, amit meg kell csinálnia.

Az esetek túlnyomó részében ezzel megy el az együtt töltött idő, a hétvégék nagy része.


Egyik ismerősöm azt mondta, hogy falun már csak ilyen az élet, mindig akad tennivaló, mindig van mit csinálni, vagy elfogadom, vagy szakitok vele,mivel ez úgysem fog változni.

Tényleg ez lenne csak a 2 opció? Vagy megszoksz, vagy megszöksz?

És ez azt jelenti h örökre lőttek a közös progiknak, közös jövőnk sem lehet?


2019. szept. 30. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én falusi vagyok,kerttel,szőlővel,állatokkal,de megtudtuk mindig oldani a szórakozást.Az igaz,hogy az állatokat nem lehet otthagyni,és mindig van munka,de ha tud swgítséget szerezni,akkor mehettek.
2019. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Falun élünk városi munka után engem és az öcsémet 5 tehén 2 borjú 9disznó 15 tyúk 2 kutya fatüzeléses kazán vár. (Sok minden kimaradt a felsorolásból). Nem akarom nagyon ragozni de tehenekkel sok munka van. Tejet házhoz szállítunk. De mi tudunk magánéletet is élni. Apa meséli sokszor,hogy ők vitték a kaszát kapát discoba (1970es évek) mert reggel inkább kaszáltak a harmaton úgy feküdtek le utána aludni.

1. Lehet menni hétvégente egy teljes napot bárhová előző nap kicsit rá kell készűlni.

2. Párodék mivel foglalkoznak?? Vannak családok ahol csak a pénzhajhászat szét hajtják magukat úgy gazdálkodnak. Ha ilyenek kérdezd meg te,vagy a gazdaság?

3. Anyuci pici fia. Azt érzi ha ő nem nyalja az anyja seggét,akkor szegény anyu..

Ja mi falusiak kevesebbet alszunk;))

2019. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincsennek állataik, csak egy kutyus!

A nagyijával,és az anyjával él, a nagyija nevelte fel, rá van iratva a ház.

2019. szept. 30. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is pár évvel ezelőtt kifogtam egy ilyen pasit.Próbáltam megszokni a körülményeket,de nem ment,ezért szakitottunk.Nem mindegyik falusi ilyen.A tesómék is falun élnek,gazdálkodók,de van idejük elmenni szórakozni,nyaralni,az állatokat addig másra hagyják,majd viszonozzák a segitséget.Meg lehet ezt oldani,csak hozzáállás kérdése.
2019. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon szorító körülményekre van szükség ahhoz, hogy az ilyen életvitelt maga mögött hagyja az, aki beleszokott, elfogadta és jól érzi magát benne. Egy mezei kapcsolat nem elég, sokszor a házasság vagy a gyerek érkezése sem szakítja ki a gazdasági kötelezettségek alól.

Ha nem tudsz megbarátkozni ezzel az életformával, akkor mondd el nyíltan neki is, hogy te mit vársz egy kapcsolattól, mennyi kompromisszummal tudsz együttélni és kérd, hogy ő is mondja el. Ha nincs közös cél, akkor csak némi szenvedés marad, aztán szakítás.

2019. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"hogy falun már csak ilyen az élet"


Ha ilyent akar valaki. Ha nem, akkor úgy el, mint egy kertvárosi kerületben.

2019. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is vidéken élek, az az igazság, hogy valahol az első válaszolónak igaza van. Azért él így, mert ezt szereti, nincs igénye más programokra. Tudod, mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Ha neked ez nem jó, jobb külön menni.

Mi is tartunk állatokat, és hiába lenne pénzünk nyaralni, mégsem megyünk miattuk. Szeretjük az életünket, az otthonunkat. Max 1 napos programokra megyünk el, aztán irány a jó meleg otthon. Itt tényleg az van, hogy vagy szereted ezt a létformát vagy menekülj.

2019. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ő is vevő a közös programokra,szabadidőre.

Tehát ezekre ő is nyitott.

Csak van mikor összejön, van mikor nem.

Mostanában kicsit összejöttek a dolgok.

Többször is elmondta már h szeretne velem közös progikat,jövőt, családot.

Visziig valahol érthető, hogy mivel az övé a ház, és a porta, így neki is kell rendbetartania is.

Most az nehezíti a dolgokat, hogy csak Hétvégente van itthon.

2019. szept. 30. 13:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinál falun, több hektáros földet művel vagy valami állattartó telepet működtet?

Bár nem falun lakom, de van egy marha nagy kertem, vannak állataim és igen, mindig lenne tennivaló körülötte.

Viszont ha valakire időt akarok szakítani, akkor arra szakítok időt. Minden más csak kifogás.

2019. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem falu nem falu kerdese. Valoszinuleg amugyis egy ilyen alkat.

Mellesleg mi a kozos erdek ami miatt vele vagy? Mert a jovokep ezekszerint baromira nem azonos... vagy tevednek?

Esetleg a mai paroknak van egyaltalan jovokepuk? Vagy csak a szorakozas valakivel azt annyi majd lesz valami?

2019. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!