Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leitatott és nem emlékszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leitatott és nem emlékszem mindenre. Hogy deríthetném ki, hogy behatolt-e?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki leitatott alkohollal. Vannak fekete foltok az estében. Le akart feküdni velem, de ellenkeztem. Ez eddig tiszta. De nem tudom, hogy behatolt-e. Hogy lehetne ezt megállapítani?

Őt nem kérdezhetem meg, mert bármit hazudhat érdekeinek megfelelően. Más ekkor már nem volt jelen, nincsenek tanúk. Sperma nem távozott belőlem az utána órákban, de ez nem jelent semmit, mivel korábban volt szó róla, hogy gumióvszert szokott használni.

Ez már nem most, hanem már bő hónapokkal ezelőtt történt, így gondolom a nőgyógyász már nem látna semmit rajtam, mert azóta szexeltem már. Vagy tévedek?

Tudom, hogy nagyon-nagyon hülye kérdés. Eskü nem vagyok ennyire hülye, de annyira idegesít ez a kérdés azóta is, hogy minden szalmaszálba kapaszkodom.

Bonyolult a sztori, de a lényeg, hogy, ha megtörtént a behatolás, akkor a párom megcsalásként éli meg, ezért is rágja a fülemet vele és ezért is akarom tudni.

Terhes szerencsére nem lettem.


2020. nov. 6. 03:46
A kérdező szavazást indított:
Biológiai úton nem lehet megtudni, túl sokat vártál.
Csak az lehet, hogy megkérdezed a srácot.
Van még esély, hogy kiderítsd.
Engedd el.
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha megtörtént a behatolás, és erre nem emlékszel, akkor megerőszakoltak, szerintem ez sokkal aggasztóbb, mint a megcsalás (magatehetetlen emberrel bűntetendő szexelni). Én a helyedben megkérném, hogy mesélje el, hogy hogy ő hogyan emlékszik erre az estére/alkalomra. A saját töredékeiddel összeillesztve észre fogod talán venni, hogy hazudik -e.

Nekem mondjuk az is megcsalás lenne, ha te arra emlékeznél, hogy levetkőztél, ágyba bújtál valakivel, majd meggondoltad magad, hiába a képszakadás.. De én csak találgatok, mert ugye nem írtál részleteket.

2020. nov. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ettől a választól féltem. Nem akarom, hogy a pasi megtudja, hogy mi azóta ezen pörgünk. Meg mondom lehet azt a verziót mondja, amivel azt gondolja, hogy közelebb tarhat engem. Félek, hogy nem venném észre, ha hazudna. Ha egyáltalán szóba állna még velem.


Nem pont így volt, nem akarom, hogy felismerjenek, privát üzenetben írok.

2020. nov. 6. 04:24
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Ahogy az első mondja, ha beszamithatatlan voltál és így szexelt veled akkor az valóban nemi erőszak. Engem aggasztna ha a párom csak magára gondolna egy ilyen helyzetben.
2020. nov. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Párod jobb lenne ha nem piszkálna ezzel, párterapeuta biztosan tudna sokat segíteni.

Amit előzőek írtak: ha nem voltál tudatodnál, akkor bele sem egyeztél.

2020. nov. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyrészt megcsalás az is, ha illegeted magad, csókolóztok meg taperoltok, másrészt ha olyat tett, amibe nem egyeztél bele, az erőszak. Szóval ezt csak te tudhatod, hogy fajult idáig, s ebben már mindegy, hogy volt-e behatolás vagy se. Ha a pároddal akarod rendezni, akkor nem érdemes a másik társaságát keresni.
2020. nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Leitattak... Mégis hogyan, cuncikám? Felfeszítették a szádat, lekötöztek, és beléd tuszkolták az alkoholt? Pisztolyt szegeztek rád?


Egyáltalán minek mész el inni egyedül egy olyan fickóval, aki egyértelműen meg akar b@szni?


Szerintem engedd el ezt a dolgot. Éld tovább az életed - valaki más pasival. Ismered a mondást: rongyból nem lesz selyem.

2020. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Én a pasid helyében inkább azon gondolkodnék, hogy mit akarok egy olyan nőtől, akit csak úgy le lehet itatni. Filmszakadásig. Kár, hogy nem láttad magad kívülről, hogy milyen gusztustalan egy hulla részeg nő. Hogy ilyen állapotban mit csinálsz, az meg már csak hab a tortán. Hogy megcsaltad-e vagy sem, az itt a legkisebb probléma.
2020. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha vannak emlekeid- meg ha csak homalyosak is, biztosan erezted volna, ha valaki beled hatol. Szerintem nem volt koztetek szex, mert az ebben az esetben nemi eroszaknak minosul, illetve azt sem hiszem, hogy leallt volna es csak 1-2x dugja be. Ha pedig rendesen megdugott volna, akkor arrol lenne nemi kep- szerintem. Plusz mernem remelni (foleg ha vannak kozos ismerosok), hogy vette a lapot miutan ellenkeztel, es nem vallalt be egy nemi eroszakot!

Amugy engem irrital az ovszer (evek ota nem hasznaljuk) es biztosan ereztem volna masnap az utohatasat- fuggetlenul attol, hogy tajtreszeg voltam-e vagy sem.

Mennyire voltal feloltozve, miutan kijozanodtal? A bugyid rendesen rajtad volt?

2020. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet tudni, mi és milyen körülmények közt történt (leitatás) szerintem felesleges hibáztatni Kérdezőt.

Segíthet szakember kettőtöknek, vagy neked elengedni a témát, továbblépni.

2020. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És hol volt a te lovagod, amíg más pasi fűzött téged? És mi az, hogy leitatott? Erőszakkal a szádba öntötték a piát vagy mi a szösz? Ha meg úgy érzed, kevertek valamit a piádba, azonnal jelenteni kellett volna a rendőrségen. Ezzel mostmár nem lehet mit kezdeni, de máskor jobban vigyázz magadra.
2020. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!