Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne valakie? Mik voltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valakie? Mik voltak a jelei akit megcsaltak?hogyan derithetném ki?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött,hogy jelszót rakott a telefonjara.rögtön nem,de 2nap mulva megadta a jelszavát.viszont mostanában szinte egész nap fent van a közösségi oldalon.rákérdeztem,hogy van e valakie azt mondta nincs.viszont ennyit nem volt fent.még munka időben is fent van szinte egesz nap.a telefonjaban nem találtam semmit.

2020. nov. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért rakott jelszót a telójára, mert folyamatosan ellenőrizgeted? Miért kell tudnod azt a jelszót? Ja, hogy rögtön áttúrd a telefonját. Miért lesed folyamatosan, hogy online van-e vagy nincs? Adott okot a bizalmatlanságodra? Nem lesz ennek jó vége, megfojtod ezzel a kontrollmániával. Foglald le magad valamivel.
2020. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van valakije. ahogy elnézlek, egy helyesírási szótára tuti
2020. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem bízol benne akkor nincs értelme együtt lenni! Hidd el én megtanultam. Vagy neki és közben mást keres.. Ha jobbat talál azonnal lép.

Addig jó voltam amíg egy kiscsaj képbe kerűlt, direkt leléptem a buliból, beszélgessenek csak.. De mire hazaért kidobáltam a cuccait.. Ott bőgött, hogy mennyire szeret.. Ha engem szeret akkor nem keresi más nők társaságát.. Nagyon nehéz volt, de megérte!!

2020. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Fullasztó vagy. Folytassad csak így, akkor garantált, hogy megcsal majd.
2020. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hiába nem vagyok fent messengeren, kb. mindig úgy jelzi ki másoknak, hogy elérhető vagyok... amúgy tényleg nincs ennyire jobb dolgod mint azt nézni mikor és mennyit van fent?
2020. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt fent napközben sem?
2020. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet kapcsolni a messengerben, hogy látszódjon az elérhetőségetek. Én utáltam, hogy mindenki látta mikor vagyok elérhető. Kérdező ezt neked is javaslom, mert így te se látod, hogy mások elérhetőek-e és a pasid folyamatos ellenőrizgetése helyett csinálhatsz valami értelmesebbet.
2020. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Te beteg vagy.
2020. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!