Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsal az exével....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal az exével. Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk legelején volt, hogy az exe még küzdött érte, hogy vissza menjen hozzá, és mi szakítottunk is ez miatt, de végül ők nem jöttek újra össze. Ez miatt teljesen bizonytalan vagyok. Utána mi pár hónapra rá megint össze jöttünk, de a csaj mindig irogatott neki, de csak szivatásból hogy ne tudja elfelejteni. Majdnem 4 évig voltak együtt.

Rosszul érint mert a mai napig nem tudom, hogy folyik-e valami a hátam mögött.

Szoktam neki elég gyakran mondogatni, hogy úgy érzem megcsal, de mindig azt mondja, hogy nem. Tudom ez hülyeség tőlem. Egy éve vagyunk együtt jövő hónapban, nagyon sokszor elhangzik ez a számból egy héten többször is. Még sem szakított még pedig nagyon elege van belőle, hogy ezt feltételezem.

Abból a csajból kinézek igazából akármit ezek után. Volt azóta 3 barátja is de mindig valahogy fel akarta kelteni barátom figyelmét is..


Hogyan deríthetném ki, hogy mi az igazság?


21L



2018. dec. 8. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

"Abból a csajból kinézek igazából akármit ezek után. Volt azóta 3 barátja is de mindig valahogy fel akarta kelteni barátom figyelmét is.."

Az az igazság, hogy nem az a csaj tartozik neked hűséggel, hanem a hapsid. Viszont ez így már el van cseszve, mert ha a feje tetejére áll sem fogsz megbízni benne. Ő sértett lesz, te meg paranoiás. Akarsz így még egy évet vagy változtatsz/kilépsz inkább? Amúgy van rá egy húszezresem, ha ez marad, egy éven belül te dugsz félre.

32/f

2018. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen szarkupacokban emberek minek pazarolják az életüket, sosem fogom megérteni.
2018. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kapcsolat, csak egy fos kérdező.Erre már én is azt mondom, hogy inkább legyen vége.
2018. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:
45%

Fogadj fel magánnyomozót.


Nekik is meg kell élni valamiből :)

2018. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
minek vagy vele? eleve nem bízol benne, a párkapcsolat legfontosabb eleme a bizalom nem? az nélkül nem is párkapcsolat. gondolkozz el azon, hogy kell e ez nektek és szerintem szakíts, mert változni nem fogsz tudni, a srác meg esélyt kap egy normális barátnőre. ez van mikor valaki annyira akar kapcsolatot, rögeszmésen ragaszkodik, aztán tönkreteszi a saját és más ember boldogságát is.
2018. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kommandózz utána :D Úgy gyorsan kiderül:D
2018. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!