Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 7ev alatt harom gyerekunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7ev alatt harom gyerekunk szuletett. Ezido alatt tobb mint ezer boldog pillanatot posztoltam a csaladrol, es tudom hogy ezzel nagyon idegesitem a pasim szeretojet. Megerdemli nem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 09:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez elég szánalmas... Elhiheted hogy a szeretőt baromira nem érdekli. Neked ott van a 3 gyerek a háztartás de a házhoz nincs közöd. A leharcolt ideges férj. Valóban irigylésre méltó.

A szeretőnek meg ott van a nyugodt légkör a szeretkezés az ide oda járkálás izgalom.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Az eszedér téged sem lopnak el. Szerintem évente szülj továbbra is.

2020. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

Inkább csak magadnak akarsz bizonyítani vagy magadat meggyőzni, hogy minden tökéletes.

Nemde?

A szeretőt szerinted hol érdekli a te kis családod, ha ő megkapja amit akar? Azaz a jó szexet a “pároddal”.

2020. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért gondoljuk, hogy kamu, mert csak remélhetjük, hogy nem vagy ekkora szerencsétlen hülye
2020. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, hogy a férjed mást pakolgat, és mégis nyeregben érzed magad? Ijesztő, hogy ennyi ésszel 3 gyereket nevelsz.
2020. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem látjátok, hogy kamu? Egy 3 gyerekes nő nem hívja pasimnak a gyerekei apját. Majd bedobta a ház sem az enyém lapot. Valami kis incel unatkozik megint.
2020. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
igy jár az, aki szappanoperákon nőtt föl...
2023. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!