Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg igaz, hogy egy hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy hosszabb kapcsolatban ha van valaknek lehetősége rá, az félrelép és csak azok maradnak hűségesek, akik a kutyának sem kellenek és nincs kivel félrelépniük?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy igen primitív általánosítás, amely mögött semmi tapasztalat nincs. Nyilván vannak olyanok, de vannak ilyenek is. Nőjj fel.
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
a hűség, valamiylen szinten belső beállítottság kérdése és a lehetőségek hiányai is. Ha épp mélyponton van a kapcsolat, akkor egy jókor jött lehetőség eldöntheti a mérleg nyelvét a hűtlenség irányába, mert oylankor az ember belső értékei is instabilakká válhatnak a párkapcsolti kírzis hatására.
2020. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Igen, igaz. És a "hűségesek" a saját semmirekellőségükből gyártanak ideológiát, hogy bezzeg nekik megy. Persze hiszen lehetőségük sem lenne.


Ugyanez van az oldalon a férfi szüzekkel, akik a szűzességből csinálnak valami értéket és kur@@zák a normalis szexuális életet élő nőket.

2020. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
20-as éveim elején jöttem össze az exemmel. Csinos, magas, jó alakú lányként bőven lett volna lehetőségem, mégis hűséges voltam hozzá 7 évig. A férjemmel 10 éve vagyok együtt, most is lenne lehetőségem, mégsem csalom meg. Figyelmes, törődő, jó társ, miért dobnám ezt el egy kalandért?
2020. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
utolsó, szerintem a nők hűségesebbek, így lettünk nevelve, ezek az elvűrűsok felénk na meg ha nem akarjuk hogy kihazsnáljanak minket,vagy egyedülálló anyák legyünk, kétszer is meggondoljuk kivel fekszünk le. legalábbis a többség. A férfiaknál ez nem áll fenn. ott a lehetőség igenis számít, sokkal többet.
2020. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ez nem igaz. Rengetegszer lett volna lehetőségem megcsalni a párom, de sosem tudtam volna megtenni, mert szeretem. Így ezekből a szutukból már a legelején kivonultam mindig. :) Mivel mindig volt párom, nem hinném, hogy a "kutyának sem kellenék" esete volnék, ez belső elhatározás, akarat és értékrend kérdése.
2020. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Na akkor ezek a "Rengetegszer lett volna alkalmam megcsalni a páromat" típusú nők és férfiak küldjenek képet, hogy milyen jó nők és férfiak!
2020. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

#7 Csak a szöveg nagy, valójában ezek a tipikus molett, de csinosnak tűnni akaró nők, akik vágynak a bókokra és már egy enyhe udvariasságot is félre értenek. Ezekre mondják, hogy "lett volna számtalan lehetőségem".

Igazából maguknak is ellent mondanak, mert ha igaz lenne hogy lett volna lehetősége, akkor bele kellett volna menjen a flörtbe és komolyan kipuhatolni hogy is van ez.

De neki az egy seggével két lovon kell ülni és egyszerre vallja szegény, hogy "rengetegszer lett volna alkalmam megcsalni a páromat" és azt hogy "ha csak megfordul a fejedben már nem szereted eléggé a párod".

Na most valamelyik a kettő közül egy ordas hazugság. Melyik?

2020. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Ti betegek vagytok baszki. Miért ne lehetett volna lehetőségem? Egy ronda ember is csalhat meg valakit és egy szép is lehet hűséges. :D Egy anonim oldalon meg nem vagyok köteles mutogatni magam, én tudom, hogy így volt, nincs okom bizonygatni, főleg nem kreténeknek. ;)
2020. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
#9 De akkor ezek szerint a flörtölés szerinted még nem megcsalás, ugye? :D
2020. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!