Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha rátok hajtana valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok hajtana valaki, aki kapcsolatban van, de nincs esélye, mivel ti is, és nem terveztek félrelépni, elmondanátok a párjának?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ...
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Elèg sok ilyen van. Jelét adom hogy hagyjon békèn és részemről lezàrt a téma.
2020. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
El.
2020. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok besúgó.
2020. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor, ha nem bírna leszállni rólam és úgy érezném, hogy veszélyezteti az én kapcsolatom is.
2020. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2020. okt. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem keverném meg a sz.rt, hogy még bűzölögjön is, hagynám őket a fenébe.
2020. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Mit mondjak el? A semmit..?


Márcsak azért se mondanám el mert a végén még visszacsapódna rám. A másik fél egy kicsit ferdít, elhallgat ezt-azt és egyből azon kapom magam, hogy tönkre akarom tenni a kapcsolatát azért mert ő utasított vissza engem.

2020. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek népszerű, de ha egyértelmű bizonyítékaim lennének én elmondanám ,mert fordított esetben én is tudni akarnám, hogy kivel vagyok együtt és hogy valójában nem jelentek neki semmit.
2020. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn nem mivel ki tudja hogy a pârja mennyire ismeri lehet tud róla hogy ilyen a pàrja.igy meg fôlösleges àrulkodni.
2022. márc. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!