Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri-e félrelépni egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e félrelépni egy 10 éves kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, szeretjük is egymást, de én kevésnek találom a szexet. Más lánnyal még soha nem voltam, lehet épp ez a baj! Ha megtenném, akkor is a barátnőmet szeretem a szívemmel, de úgy érzem kellene egy kis tapasztalat egy másik lánnyal! Mi a véleményetek? (30/F)
2009. nov. 21. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
mi mondjuk meg hogy megéri-e vagy sem? könyörgöm te tudod h mennyire fontos neked a barátnőd, nem mi. de félrelépni gerinctelen dolog, ha nem jó akkor szakíts vele, de ne verd át.
2009. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Inkább a barátnőddel dobd fel a szexuális életeteket.

Ha félrelépnél és megtudná (sose lehet tudni...) nagyon rosszul esne neki, és lehet, Te sem tudnál elszámolni magaddal, ha szereted... Jó kapcsolat lehet, ha első volt és 10 éve tart! Inkább meg kéne becsülni, nem sírni, hogy jaj sose volt senki más! (A boldogságnak nem feltétele számú partner "kipróbálása"... Azt se mondom, hogy a sok partner gáz, nem vagyok erkölccsősz - de erre nincs szabály!) Hát más inkább örülne, az se olyan jó, hogy párhónapos kapcsolatok jönnek-mennek, és mindben csalódnod kell, és már elege van az embernek az újabb próbálkozásokból :S

2009. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Fú hallod ha én lennék az a nő és félrelépnél, de megbosszulnám, nagyon megkeserülnéd.. 1. az h 10 évet elveszel az életéből és akkor csak úgy megcsalod mert neked most éppen úgy van kedved?.. de azért szereted jaaj.. hát szerintem meg beszélhetnél a barátnőddel is..Már biztos azt várja h mikor veszed feleségül, 10 év után nemhogy megcsalod!
2009. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Gusztustalan egy alak vagy, mi az hogy megéri-e? Megéri-e annyiban hagyni 10 év hűséget, kb. ugyanennyi lelkiismeretfurdalásért (már ha tudod mi az...)?


Most gondolj bele megteszed és a barátnőd nem tudja 10 éve szeretitek egymást, és te látni fogod ugyanazt a nőt, lenne képed még azután megölelni, hogy iylet tettél vele?


Minek a tapasztalat? miért olyan pocsék számodra hogy nem dughattad végig a kerületet hanem van egy szép tartós és boldog kapcsolatod? Sokaknak ez nema datik emg, szinte senkinek, és itt vagy te az egyike a kevés szerencsésnek és akkor azon gondolkodsz megéri-e megcsalni?

Nem is arról van szó hogy megtudja (mert elöbb utobb vagy tőled, vag ymástól de kiderül) hanem arról hogy azt az egy évtizedet amit együtt hűségben leéltetek semmibe veszed!

2009. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, gerinctelen dolog a félrelépés, de az sem számít ha 1 hónapban 1* van szex, pedig én naponta is el tudnám képzelni? Változatosság? Arra nem tudom rávenni semmivel és semmire. Itthon, ágyban, misszionárius pózban. Ez megy 10 éve. De én mégis szeretem, vele akarom az életem leélni, csak szeretném kipróbálni mással is, esetleg pótolni az itthon hiányzó szexet. Ez változtat valamit a helyzetemen? A házasság meg csak egy darab papír, ami csak papír, a kapcsolat (szerintem) nem lesz tőle jobb, szebb, erősebb, kitartóbb.

2009. nov. 21. 10:24
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 10:17-es!

Nem veszem semmibe a kapcsolatomat, hiszen én őt szeretem és nem is akarom elhagyni őt soha! De szeretnék más lányt is kipróbálni. Ekkora bűn ez?

2009. nov. 21. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem bűn, de elfelejtheted a lányt ha ennyi idő után félrelépsz. Beszélj vele őszintén, mondd meg neki, hogy mit szeretnél, hogy érzel. Ennyi idő után meg kell értenetek egymást és alkalmazkodni.
2009. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha el is mész meg ne mond neki. vagy előtte könyörögj hogy ő is tegyen már érted valamit az ágyban. És akkor már látja a mentségedet.
2009. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Barátom, szívemből sajnállak, én egy ilyen nő mellett 3 hónapot sem bírnék kihúzni, nemhogy tízet! Havi egy szex?

Vagy ő csal meg téged vagy frigid a nőd! Én a helyedben keresnék mást, mellesleg jogos lenne a megcsalás!

22/F

2009. nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felmerült bennem pár kérdés.

Mindig is csak havi egy szex volt? Ha korábban több, akkor mi változhatott?

Van valami különös ok, nem beteg pl. vagy ilyesmi?

A barátnőd élvezi? (Van orgazmusa?)

Hogy lehet az, hogy ennyi év alatt nem tudtad rávenni más pózra? (Ő valami vallásos lány?) Orális szex van, szoktad benne részesíteni?


Ha nem passzoltok össze szexuálisan, és nem tudjátok megbeszélni, megoldani, akkor hiába amúgy rendes, stb. nem leszel boldog, és/vagy egy hazug ember leszel, és őt is boldogtalanná teszed, ha kiderülnek a félrelépéseid (ki szoktak derülni) vagy ha egyáltalán érzi, hogy nem elég Neked. Nem arról van szó, hogy ő egy konzervatív lány, és kényelmes, hogy mos-főz-takarít Rád (csak tipp...), ezért akarsz vele élni?

Olvasd el Kertész Ákostól a Makra c. regényt.

2009. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!