Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjem nem kíván váljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem nem kíván váljak el? Nem akarok félrelépni, de szex nélkül sem?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, van egy három éves gyerekünk. Sosem voltunk teljesen összhangban a szex mennyiségét értve, de a minőséggel nem volt /nincs baj. Mióta megszületett a gyerek viszont tovább romlott a helyzet. Eleinte én sem kívántam annyira, így lecsökkent a mennyiség, két-három hetes szintre. Nem próbálkozott többször ő sem, így is mindig én kezdeményeztem.

Beszéltünk már erről. Azt mondta, hogy neki ez így jó, nem tehet ellene. Egyre jobban zavar. Mert ha csináljuk is, én kezdeményezek, és nem nagy móka olyannal lenni, akinek nincs hozzá hangulata, csak "kötelesség" a szex, vagy közte egyéb dolgok, hogy valamit azért teljesítsen...

Nem tudom hogy lehetne kb. a három hetente és heti háromszori alkalmat összeegyeztetni. Gyanítom sehogy. Legalábbis 2 év alatt nem nagyon sikerült.

Mit tennétek?



2012. dec. 29. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám neki. Úgy, ahogy most leírtad.
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Menjetek el szakemberhez, emiatt nem hiszem hogy rögtön válni kéne. Lehet, hogy valami lelki probléma okozza ezt nála, vagy ilyesmi..
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki, hogy ez nekem nem jó így. Ha nem mondtam volna lehet még ennyi sem lenne közöttünk.


Nem tudom mennyire pszichológusi probléma ez.. inkább csak eltérő igények. Mint írtam korábban is megvolt, de egy heti egy-két alkalom mindkettőnknek elfogadható volt. Nem gondoltam, hogy később romlik.

2012. dec. 29. 22:46
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Az bizony baj, ha szexuális téren más-más igényetek van. Hosszú távon ez megöli a kapcsolatot. Ha nem sikerül átbeszélni ezt a témát, kérjétek szakember /szexológus/ tanácsát. Legalább próbáljátok meg. Sikerülhet.
2012. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Hát az ilyen alacsony libidónak lelki és testi oka is lehet, mindenesetre zavarnia kéne őt is, hogy ennyire nem vagytok szinkronban, és neki kéne utánajárnia.

Én csak ilyen férfiakat ismerek amúgy.

Ha temperamentum kérdése, akkor nem lehet mást tenni, mint a kapcsolati formán változtatni. Én pl. mindenkinek elmondom, hogy több kedvest akarok, így aki ezt nem tudja elfogadni, nem is kezd el velem járni.

2012. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Mielőtt állást foglalnék,

azért én megkérdezném, hogy megváltoztál-e külsőleg-belsőleg,

a 8 évvel ezelőtti önmagadhoz képest??


(Nem-e azért nem kíván-e, mert elvett esetleg egy 20 kilós hosszú hajú bombázót,

most meg egy otthon unatkozó, elhízott, igénytelen fiú-frizurás, szexmániás hárpia várja egy kitérdelt tréning gatyában??)

2012. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem változtam sokat. Terhesség alatt sem híztam túl sokat, aztán szinte teljesen lement. Szerencsés alkatom van. Nem vagyok sem otthonülős, sem igénytelen, úgy érzem mindent megteszek hogy jól nézzek ki. Nem is miatta, hanem magam miatt. Szóval emiatt nincs bennem semmi szorongás, hogy "nem azt kapta amire befizetett" A hajam pedig csak hosszabb lett :)
2012. dec. 29. 22:57
 8/25 tataboy ***** válasza:
57%
Hány évesek vagytok?!
2012. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
38 és 39. Szóval nem a kor a gond :)
2012. dec. 29. 23:06
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk még rosszabb a helyzet, de inkább nem részletezném. Nagyon szeretem a férjem, és ő is engem...szóval megajándékozott egy vibrátorral. Megoldottuk. Végül is minek heccelni egymást ilyesmi miatt?
2012. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!