Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, hogy jobban megalázv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy jobban megalázva érzem magam, amiért fiúval csalt meg, mintha másik lánnyal tette volna?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy nálam még egy fiú nőiesebb?

2020. nov. 24. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ. A barátod az volt, aki dugott vagy akit dugtak?
2020. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

A megcsalás az megcsalás. Mindegy , hogy nővel vagy férfivel történt.

Tudtál róla, hogy a barátod biszex? Mert ha igen, ez borítékolható volt.

2020. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ennyire nem tudom a részleteket.
2020. nov. 24. 11:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy érdekli, de engem nem csalna meg emiatt.
2020. nov. 24. 11:06
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Emiatt ne érezd magad jobban megalázva. Neki nem a nőiesség, hanem egy farok hiányzott 🤷🏻‍♀️
2020. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
"Azt mondta, hogy érdekli"... és mégis együtt maradtál vele.... jó lecke volt, legközelebb okosabban válassz.
2020. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez azt jelenti, hogy nálam még egy fiú nőiesebb?"

Nem.

A biszexualitásnak pont az a lényege, hogy az illetőnek a "nőiesség" meg a "férfiasság" is bejön.

A megcsalás az megcsalás, szerintem teljesen irreleváns, hogy milyen neművel teszi.

2020. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Sok biszex pasi pont nőies vonású, viselkedésű férfit keres (szőrtelen, nem férfias viselkedésű), akit ugyanúgy meghághat, mint egy nőt.
2020. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valaki biszex, nem jelenti azt, hogy nagyobb eséllyel csal meg. #6-osnak címzem.

A hűség egy döntés. Kár lenne ráhúzni arra, hogy érdekli más is. Pont szarnám le, engem választott párjának, akkor csak velem legyen, Pont.

A megcsalás az megcsalás.

Ne érezd emiatt jobban megalázva magad, neki nem volt annyi gerince, hogy eléd álljon és kilépjen a kapcsolatból, mert kalandozni támadt kedve.

2020. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Attól még biztosan nem lesz nőiesebb, mint egy tényleges nő. Ezt szerettem volna csak kifejezni, ezért is tettem idézőjelbe.
2020. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!