Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érez bűntudatot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érez bűntudatot, aki tudatosan részt vesz a megcsalásban, hogy egy szerető legyen, ezzel összetörve a másik ember hűséges szívét?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy pár, ahol a férfi félrelép egy nővel. Ez a nő tudja, hogy egy szeretőt játszik és mégis lefekszik a férfival.

2020. nov. 9. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne tenne? Sosem értettem meg, amikor nők a másik nőre mérgesek.

Csaltak meg. Hálás vagyok annak a nőnek, hogy kiderült milyen szarhazi is volt az exem:)

2020. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt a szerető gondolatairól tettem fel kérdést. Különben egyetértek a válasszal.
2020. nov. 9. 22:01
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Általában be van etetve valami szar dumával a 3. fél... "jaj az asszony is megcsal / egy hárpia és nem szexel velem 10 éve / már rég nem szeretem, csak a gyerek/anyagiak miatt vagyok vele" és még ezerféle kamu duma. A megcsaló fél tündökölhet a megtört áldozat szerepében a szeretője előtt, az meg megmentőjében. Rosszabb esetben meg teljesen leszarja az egészet és csak saját maga érdekli.
2020. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
A megcsalo férj töri össze más szívét, nem a szerető.
2020. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4# Igen, ez a helyesebb tény.
2020. nov. 9. 22:05
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

A szerető nem gondol a feleség érzéseire, ő csak a férj igényrire gondol a hancúrra.

Ilyenkor lehet a szeretőre haragudni, de a férj az aki hűséget fogadott és félrelépett. És nagy valószínűséggel újra meg fogja tenni, csak ügyesebben.

2020. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem ereznek az ilyenek semmi jot, nemhogy buntudatot, de hidd el, h a karma elobb-utobbi visszanyal.
2020. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

1es újra

Szerintem, ha úgy megy bele a viszonyba, hogy tudja az adott férfi foglalt, akkor nyilván nem érdekli, nem foglalkozik a megcsalt féllel. Sőt, sokszor a szerető kezd ki

2020. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Azért ma már mindenki tudja, hogy mik a tipikus kamu dumák, amikor valaki félrelépne. Aki benyalja, az be akarja nyalni, szóval ezt nem tartom felmentésnek a harmadik fél részéről. Nyilván leginkább a kapcsolatából kikacsintgató a hibás, de az sem ér többet, akivel ezt megteszi.

Voltam már fültanúja olyan kijelentésnek, amikor egy "hölgy" taglalta, hogy orálisan kielégítette egyik edzőtársa pasiját, és ez mennyire gáz már a kapcsolatban lévő nőre nézve. Már nem azért, de az ilyen miért lenne bármilyen szinten is áldozat, vagy ártatlan?

Szóval egy szerető vagy végtelenül ostoba és önámító, vagy rosszindulatú és számító.

2020. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
A szeretőket ez nem nagyon szokta érdekelni.
2020. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!