Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párommal 5+ éve vagyok együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 5+ éve vagyok együtt. Van egy másik pali akivel már egyszer izzott a levegő köztünk de én akkor elnyomtam ezt az érzést. Most 1 évre rá már nem bírtam és megtörtént.22 éves vagyok és vágytam erre. Normális,hogy nincs lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha egyből azokat a csúnya szavakat írnátok. kicsit gondoljatok bele.
2020. nov. 3. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
És most mik a terveid a jövőre nézve?
2020. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudom. Ötletem sincs.
2020. nov. 3. 16:03
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem írok rád csúnya szót, de azt tudod, hogy ennek nem lesz így jó vége?

Ha szereted a pasidat és vele szeretnél együtt élni továbbra is, akkor igencsak aláássa azt, ha félre jársz.

Ha rossz a kapocslatotok és ennek a pótlására kerestél mást, akkor viszont nincs keresnivalód már mellette.


Én nyitott kapcsolatban vagyok, így a félremenést nem ítélem el, csak a csalás részét. Átvágni másokat nem szép, és hosszútávon nem is kifizetődő egyikőtöknek sem.

2020. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Akkor dönts, hogy kivel akarsz lenni. Bár az elsőt nem szereted, ha mellette félrementél.
2020. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Igazából normális lehet, persze. Alacsony empatikus készség és nem szereted a barátodat, így semmi okod nincs rosszul érezni magad.

Kérdés, hogy minek vagy akkor még ebben a ""kapcsolatban"".

2020. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mivel bűntudat nélkül félrementél inkább lépj ki ebből a kapcsolatból és hagyd,hogy a jelenlegi párod találjon egy empatikusabb és hűséges barátnőt.
2020. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jó a kapcsolatod jelenlegi paroddak, akkor szakitsd vele.
2020. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van tobbieknek. Ha nincs lelkifurdalásod, akkor nem is szereted a párod.
2020. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit belegondoltam, ringyó vagy.
2020. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem is kell, hogy legyen. Vágytál valamire és most megkaptad. Az ilyennek inkább örülünk. Azt senki nem tudja befolyásolni, hogy mi az amire vágyik. Ha nem tetted volna meg akkor hidd el az gyötörne..

N

2020. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!