Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek rá, hogy megcsal a férjetek? Nem kételkedtetek benne, hogy igaz? Hogyan döntöttetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Itt ilyen nincs. Itt minden no tokeletes mernok pasival van 10+ ève, akik sosem gondolnak más nore sem es akkor sem csalnak meg a gyks noket a csucsalfamernokpasijuk, ha egy topmodell varna oket puceran az irodaban.
2020. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igaz, én egyedülálló vagyok. És igen, inkább így, minthogy amiatt fájjon a fejem, megcsal-e vagy sem.
2020. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ember ha elég közel áll valakihez, érzi ezt és minden lehetősége megvan látni és megbizonyosodni róla... Azonnal észreveszi a változást a rezdülésekben. Akit huzamosabb ideig, évekig tudnak csalni, azt mondhatni okkal csalják, vaknak és figyelmetlennek kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt ne vegye észre az emberen akivel együtt kel és fekszik és folyamatosan beszélget, közel vannak egymáshoz és sokat néznek egymás szemébe, közös az életük, a cuccaik, az életterük... Akinek ez nem esik le pár hónapon belül, az magasan szarik a társára.
2020. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így van, ahogy a hármas írja. Csak ehhez tényleg ismerni kell a másikat és együtt élni vele, nem pedig csak egymás mellett élni, mint ahogy azt sokan teszik.
2020. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek olyat, akinek két éve van szeretője, és a feleségének nem esik le. Én nem értem, hogy hogyan? Egy pasi pedig nem akkora jó színész. Szerintem is az van, hogy nem is akarja észrevenni.
2020. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
1-es, orvos látott már?
2020. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom tanúsítani az előttem szólók gondolatait. Nekem barátom volt csak a kezdetektől hazudozott egy csomó dologban, nem mutatott be a családjának, találtam más nőknek írt üzeneteket is mindazok mellett hogy évekig együtt voltunk és nagyon gyakran találkoztunk. Miután vége lett kiderült, hogy már tervezték az esküvőjét egy másik nővel. Nem, nem lepett meg sőt nem is érdekelt mint ahogy most sem. Szóval igen, úgy van ahogy előttem írták.
2020. nov. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!