Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan értessem meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg, hogy nem csalom meg? A személyes dolgaimat nem akarom megmutatni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom, ha valaki a kütyüimhez nyúl, legyen az laptop, telefon. A privát szférám része. Soha nem engedem a párom a gépemhez, csak ha én is ott vagyok. Ő pedig ideges, meg többször is kérlelt, hogy adjam meg a telefonomhoz a kódomat. Nekem eszemben sincs. Soha nem kérném én sem az övét, és ha megadná, akkor sem lépnék be.

A fejébe vette mostanság már, hogy csalom, pedig az eleje óta így van nálam az egész, csak azóta feltűnő neki, amióta együtt is élünk.

Ultimátumot adott, hogy vagy megadom neki a jelszavaim MÉG MA (holnap nem jó, mert addig "takaríthatok"), vagy szakít, mert egyöntetűen egyetértett az egész baráti társasága, hogy aki nem hűtlen, az nem csinál ilyet, főleg nem nő létére, mert nőknek közel sem olyan a privát szféra, mint egy férfinak. Már ettől a szexista szövegtől is undorodtam, de azt mondta, hogy pont a társaságban lévő csajok helyeseltek neki a legjobban, és már csuklóból ribizliztek, és megmondták, hogy ők az elejétől fogva látták, hogy "sunyi fejem van".

Soha az életben nem csaltam meg, "szürke zónában" sem vagyok senkivel, nem is beszélek férfiakkal, maximum a kollégáimmal. Viszont, azt nem akarnám, hogy mondjuk lássa a böngészési előzményeim, google kereséseim, ott vannak perverz vagy fura/buta dolgok, de nem hiszem el, hogy ennyi privát szférát sem lehet adni nekem...



2020. dec. 2. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakítson. Segítenék is neki csomagolni. Ez egy bántalmazó kapcsolat kezdete.


N

2020. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, szintén egyik exem sem tudta a jelszavam, sosem csaltam meg őket. Én sem turkáltam az ő gépükben, egyszerűen rosszul vagyok, ha valaki piszkálja a telefonom vagy a gépem, főleg, hogy melós anyagok is vannak rajta. Én sem szeretek más gépéhez ülni, olyan kellemetlen érzés.

Volt olyan pasi aki szintén ilyen ultimátumot adott, elküldtem a francba, neked is ezt javaslom.

2020. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen miatt ultimátumot ad. Vajon ezek után érdemes vele komolyan tervezni?

Lehet hogy magából indul ki?

2020. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyetértek #1-el, de emellett inkàbb azt làtom reàlisnak, hogy a sajàt khm megcsalàsi kísérleteit akarja elrejteni és téged kihozni bűnösként a szakítàsnàl.


Utóbbi persze kissé légbőlkapott fanfiction, de megeshet.

2020. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: menjen a fenébe a kontroll-mániás idióta... nem tudom, mi 24 éve vagyunk együtt, de egyikünknek sincs késztetése a másik cuccaiban kotorászni.. pedig ismerjük a másik összes kódját, jelszavát, amit akarsz.
2020. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"főleg nem nő létére, mert nőknek közel sem olyan a privát szféra, mint egy férfinak. "


Kár ezen agyalnod. Páros lábbal rúgd ki.

2020. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok es teljesen egyetertek veled, en ugyanigy vagyok ezzel, nem szeretem ha a dolgaimhoz nyulkalnak. Viszont nem dugdosom a telefonomat a masik elol, ugyhogy volt olyan exem, aki kifigyelte ajelszot es ejszaka amig aludtam atnezte a telefonomat. Termeszetesen nem talalt semmit, de nem veletlenul mar az exem.. 😁🙈nincs szuksegem ilyen “parkapcsolatra”, ahol semmi bizalom nincs.

Amit neked irnak a baratnok/rokonok/ismerosok, azt veled akarjak megosztani es nem veletek.. hameg en yire nem bizikbenned, kar eroltetni. :(

28N

2020. dec. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kérte a párom ezeket a dolgokat, és én sem az övét.

A helyedben ma elküldeném a barátaihoz és a társaságukban levő csajokhoz. Ha ő a barátaiban hisz és bízik akkor költözzön össze velük, és a csajok akik téged sunyi fejűnek tartanak cop...-le.

Ha ennyi bizalom nincs benne a párja iránt akkor jobb ha szakítotok még ma.

38/N

2020. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, semmimen nincs kód, azt néz meg a párom a cuccaimon amit akar. Ennek ellenére egy ilyen csávót én is dobnék. Egyrészt a hímsoviniszta szöveg miatt, másrészt mert simán hagyja cuki kis barátnőinek, hogy téged leribizzenek, meg lesunyifejűzzenek. Kell ez neked?
2020. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!