Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire lehet igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire lehet igaz, hogy a nők nagy része félrekúr, de minimum durván flörtöl?

Figyelt kérdés

Egy (női) fodrász ismerősöm mesélte, hogy amikor csinálja a nők haját, és ugye közben pletykálnak, kb. mindről kiderül, hogy van szeretője.

Ennyire csalfák a nők? Jó gondolom nem mind, de a nagy százalékuk.


2020. dec. 4. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ő dolguk.
2020. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Szia jártam fodrász csajjal, táskájába raktam diktafont és bekapcsolva hagytam, majd másnap visszahallgattam.

Este közöltem vele vége a kapcsolatnak, és még azt kérdezte minek????

Erre leraktam az asztalra a diktafont és visszajátszottam neki.

olyan gusztusztalanságok, megcsalások derültek ki róla meg a barátnőiről, hogy ilyen embert egy percig se akartam többé ismerni.

2020. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak annyira mint a férfiak. Kivéve hogy ök jobban titkolják. . Ellenben a nök megnyílnak fodrásznak manikürösnek stb.
2020. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A nők nagy része ugyanúgy csal mint a férfiak. Csak jobban vigyáznak és okosabban csinálják.
2020. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Elég szanalmad az a no aki a fodraszanak mesel a szeretojerol😂
2020. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez maximum azt lepi meg, aki egy kő alatt élt vagy a saját maga által gyártott véleményburokban. (Szóval, itt elég sok női felhasználót.)

Amúgy igen, rengeteg nő félrelép és sok férfi is. Ami különbséget látok, hogy egyre több nő lép félre, míg pasiknál egyre kevesebb, DE ők egyre többször.

2020. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Elég szanalmad az a no aki a fodraszanak mesel a szeretojerol"


A fodrász is nő, és mivel állandó, sőt szinte barát, neki beszélik ki, mivel a nők úgyis szeretnek pletykálni.

2020. dec. 4. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki. En egyreszt szeretem a parom, masreszt borzasztoan felnek egy esetleges lebukastol, hogy automatikusan torlok minden uzenetet es ismerosnek jelolest.

De ez NEM azt jelenti, hogyha biztositva lenne hogy nem bukok le, akkor megcsalnam

2020. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Sok barátnőm ilyen... én úgy vagyok vele, hogy alig találtam egy olyan embert, akibe végre bele tudtam szeretni, azért Isten is őrizzen meg attól, hogy azért veszítsem el, mert nekem viszketett... és vágytam 40 éves k.va létemre a "kalandra"...
2020. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a formában így nem igaz. A felhozott példával kapcsolatban, azért nem mindegy, milyen fodrászatról beszélünk... az ilyen sufni Jucys meg instap...k kötében népszerű puccparádé helyeken nyilván nagyobb mennyiségben lesznek erkölcstelen, közönséges nők. Az én ismeretségi körömben nem igazán vannak, és amilyen fodrászatokban én eddig megfordultam, egyik helyen sem hallottam senkit arról dicsekedni meg dumálni, hogy kivel flörtölt a pasija háta mögött meg hogy csalta meg a férjét... nem azt mondom, hogy Biblia-kör volt, meg hallottam elég meredek dolgokat, de egyet sem hűtlenség témában (inkább az anyósom hülye, a menyem hülye, a gyerekem tanára hülye, a férjem hülye témák voltak a sikertémák, meg a sztárpletykák, ami a kevésbé értelmes témákat illeti... de pl. főzésről, takarításról, időjárásról, nyaralási tervekről is többet beszéltek).
2020. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!