Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire lehet igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire lehet igaz, hogy a nők nagy része félrekúr, de minimum durván flörtöl?

Figyelt kérdés

Egy (női) fodrász ismerősöm mesélte, hogy amikor csinálja a nők haját, és ugye közben pletykálnak, kb. mindről kiderül, hogy van szeretője.

Ennyire csalfák a nők? Jó gondolom nem mind, de a nagy százalékuk.


2020. dec. 4. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

Az én feleségem nem kúr félre.

Így nekem kell😀

2020. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is járok fodrászhoz sok-sok éve, de sosem volt téma a megcsalás. Nemcsak közöttünk (értelem szerűen nem csaltam meg soha senkit) de más nők sem beszélnek erről. Mindig olvasni szoktam amíg a festék a hajamon van, fél füllel hallom, miről beszélnek, de soha semmi ilyesmi. Csak valami szutyok proli fodrász lehet akihez ez a réteg jár, egy normális szalonban normális nők vannak.
2020. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Persze,pont a fodrásszal fogjuk megbeszélni ez...

Sokan félre kúrnak,de kevesebben mint a férfiak.

2020. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11

Vagy csak azt hiszed, hogy nem kúr félre. 😉

2020. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Sokan félre kúrnak,de kevesebben mint a férfiak." Nem.
2020. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon nagyon sok olyan nőt dugtam meg életem során akinek "boldog" párkapcsolata volt, minta család, mintaapuci, mintagyerekek.

Volt olyan aki dugás után velem beszélte meg a párjával való problémáit, vagy bármi mást.

Szóval elég merész azt hinni, hogy a nők kevesebbet lépnek félre. :)

Ha tudnátok mi van a mosoly mögött, megállna bennetek az ütő. :D

2020. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!