Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtöket megerőszakolná valaki más, azt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 19:22
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
10%

Pedig igaza van. Ha úgy történt a dolog, hogy önként ment bele a lány a helyzetbe egy kis izgalomért, akkor köszöntem, de dobbantok. Ha nem, akkor nyilvánul teljesen más a szitu.


De azt ne mondja nekem senki, hogy istápolnom kéne egy olyan lányt, akinek szándékában állt megcsalni,csak nem így képzelte el a dolgot..

2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
84%

# 11

Normális vagy? Tudod, mi az a nemi erőszak?

2020. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
27%
Mégegyszer mondom. Ha a barátnőm pl felmegy egy hotelszobába egy férfival, mert remél egy kis titkos légyottot, aztán nem úgy sül el a dolog ahogy szeretné, az attól még megcsalás, hiszen eleve ezért ment fel. Maga a tett természetesen elfogadhatatlan, kötelet a férfinak. De nekem semmi keresnivalóm a nő mellett a továbbiakban, hiszen megcsalás szándékával ment fel. Ezen nem változtat a dolog kimenetele. A nő a patkány, nem én. (Meg persze aki megerőszakolta)
2020. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
98%

Természetesen nem, viszont olyan következménye lenne, hogy az illető aki csinálta valószínűleg darabokra törne, meg ha erősebb, mint én akkor vascsővel törném össze.


Egyébként annak aki erőszakot követ kell az orvosi kasztrálás lenne a tökéletes büntetés és persze mellé pár 10 év börtön.

2020. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
3%
Én már azt sem tudnám elviselni, ha qrvának öltözve menne piálgatós buliba a gilpowaaaa barátnőivel. Ha ennek következtében történne valami, azt nem tudnám elfogadni.
2020. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
1%
6-os vagyok. 13-assal értek egyet. Ugyanazt mondom én is.
2020. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
85%
Undorító emberek vannak itt a válaszok mögött.
2020. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
0%
De akkor kérlek érvelj is. Mit kéne tennie egy férfinak ilyenkor? Szánalomból feleségül venni?
2020. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
74%
#18 Rohadsz belül. Támogatni, orvoshoz menni, feljelentést tenni, megérteni, meghallgatni...próbálni életben tartani. Mert visszaéltek a szabadságával, akaratával, láttak belőle olyat, amit csak az láthatna, akinek ő mutatja. Örökre nyomot hagy.
2020. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
93%
Akik a nőt hibáztatják nézzenek magukba. Hiába üvöltött, hiába mondta, hogy nem, lehet, eszméletlenül feküdt...megerőszakolták. Nem az öltözet, nem a smink, nem a nő a hibás...csakis az erőszaktevő.
2020. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!