Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtöket megerőszakolná valaki más, azt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 19:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
20%
De szeretném, ha felfognák a különbséget és túllátnának az orruknál és a belemagyarázott képzelt hülyeségeken.. Megpróbálom mégegyszer. Szó sincs itt hibáztatásról, egyszer nem írtam, hogy a nő a hibás. Azt se írtam sehol, hogy úgy reagálnék, ahoy a 36-os írta. Nyilvánvalóan sajnálnám, megtennék mindent amit tudok, hogy a féreg megkapja amit érdemel, a barátnőm elvinném orvoshoz, látlelet stb, fognám a kezét, de ettől teljesen függetenül a kedves barátnőm egy gerinctelen féreg, hiszen hátba akart támadni. És viszem az anyjához, hogy felépüjön, rám semmi esetre sem számíthatna a továbbiakban. És nem, nem gyanúsítanám meg semmivel, de ha elmeséli mi történt, nyilván kiderül. Hiszen " jól működő kapcsolatban, ahol a felek kölcsönösen szeretik, tisztelik, és bíznak a másikban", ott elmeséli mi történt. Ja, és az ilyen kapcoslatban nem támadjuk hátba a másikat. Azért ne nézzenek palimadárnak.
2020. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
96%
Túlbonyolítod, elferdíted. Nem ez volt a kérdés.
2020. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
19%
Próbálok a másik oldalra egy példát mondani, hogy értsétek. A férjetek felszedett egy random nőt a buliban, kocsiba szállnak, hogy egy jót dugjanak valamelyikük lakásán. Útközben balesetet szenvednek egy másik sofőr miatt, a férfi maradandó egészségkárosodást szenved, teszem azt a jobb lábát amputálnák. Elmeséli mi történt, pont így, ahogy volt. Hatalmas sokkot kellett átélnie, sose lesz újra régi az élete, időbe telik míg újra munkába tud állni. Maradtok a házasságban és ápoljátok a férjeteket? Vagy továbbléptek?
2020. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
17%
42, de ez volt a kérdés. Minden a körülményektől függ. Nem jelenthetem ki egyértleműen, hogy mit tennék, ha nem ismerem a körülményeket.
2020. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
83%
#43, ez két különböző történet. Ha csak annak a tényét tudom, hogy balesetet szenvedett, vagy megerőszakolták, akkor magától értetődő, hogy mindent félredobva rohanok, segítek, kiállok mellette. DE! A kérdésben csak az esemény ténye volt megfogalmazva. Az, hogy ki milyen történetet költ mellé, az a maga baja. Mert ennyi erővel semmit nem lehetne önmagában értelmezni. Minden cselekvés, gondolat köré lehet újabb meg újabb dolgokat gondolni (ami azért az esetek többségében nem is valós). Persze, nyilván gerinctelen, ha a párom meg akart csalni. De ennyi erővel épp úton volt, hogy szülinapi ajándékot vegyen nekem, és közben történt. Akkor az én melléksztorim kevesebbet ér, mint a megcsalás? Lényegtelen, mert nem ez volt a kérdés. Ha ez lett volna, akkor ki lett volna fejtve. Maga az erőszak ténye nem megcsalás. Ha előtte történt olyan, amit személy szerint megcsalásnak veszek, az a megcsalás. De ezt annyiból, hogy megerőszakolták, nem derül ki, és én nem is gondolnék erre. Plusz az a kapcsolat, ahol ez felmerül a másik félben, miért is vannak együtt?
2020. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
86%
A nemi erőszak nem úgy kezdődik, hogy a nő flörtöl. Egy ártatlannak tűnő ismerős is megteheti. Fogjátok már fel.
2020. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
88%
Egy férj is megerőszakolhatja a feleségét, ha az nem-et mond, az meg lefogja mert ő kanos, attól még hogy a férje a nő nem a tulajdona. Rengeteg ilyen szitu van most is, régen teljesen természetes volt, hogy eleget kell tenni a házastársi kötelességnek.
2020. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
94%
Snki nem mondta, hogy az erőszak ténye önmagában megcsalás, ezt ti gondoljátok mögé :D Idióták...
2020. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
95%
Eszednél vagy?
2020. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy nem fogjátok elhinni, de az én exem nem feküdt volna le velem, ha megerőszakoltak volna. Ezt ő maga mondta.
2020. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!