Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha ilyen lehetőségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ilyen lehetőségetek lenne, mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban vagytok, több éve/évtizede. Szeretitek a párotokat. De jön egy lehetőség, hogy lefekudhettek egy nővel, aki 10/10-es. Legyen az egy sztár vagy akárki. Akár az izgalom,újdonság, kíváncsiság miatt. Ha biztosak lennetek abban, hogy a párotok ezt sohasem tudja meg, élnétek a lehetőséggel? Tudom, ezen az oldalon sok álszent ember van de ez egy anonim oldal, legyetek őszinték!
2020. dec. 24. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyetlen másodpercig sem gondolkodnék rajta. Egyértelmű, hogy ha valakit szeretek, akkor azért vagyok vele, mert ő a mindenem, és nem kell más.
2020. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Megdugnám a csajt. De ne legyen sztár. Elég lenne a tegnapi kiscsaj az Intimissimi butikból:)
2020. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Esélytelen, hogy megcsaljam.


28/F

2020. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Tízezerből egy férfi nem tenné meg.
2020. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Pár órányi izgalomért, "újdonságért" nem dobnék el több év(tized) boldogságot.

Meg őszintén: nem is kívánnám. Akkor sem, ha "10/10-es", bár én eleve nem vagyok híve az ilyen pontozósdinak. Lehet, hogy "mértanilag" szebb, mint a barátnőm, de összességében nem az.

Az pedig, hogy nem tudja meg, semmit nem változtat. Nem csak akkor szeretem a barátnőmet, ha épp lát mindent. Attól, hogy ő nem tudná meg, én nem tudnék másnap a szemébe nézni, és azt mondani, hogy "szeretlek, egyetlenem".

2020. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#4: Valamit nagyon elszámoltál az arányokon.

Még a tízból egy is lehet, hogy túlzás.

2020. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy semmi Kérdező, hogy szentese felteszel egy ilyen kérdést...
2020. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*szenteste
2020. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem, kösz. Szeretem a megszokott dolgokat. Inkább szeretkezem az asszonnyal, akit imádok és akit szavak nélkül is megértek, mint egy másik nővel, akit nem ismerek és érzelme se társul a dologhoz.


Szex érzelmek nélkül olyan, mint a kedvenc kajád fagyasztva, fűszerek nélkül.

2020. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Soha, ha a lelkemben hűséget esküdök, akkor az sírig tart, ha nem válunk el valami miatt!
2020. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!