Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha ilyen lehetőségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ilyen lehetőségetek lenne, mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban vagytok, több éve/évtizede. Szeretitek a párotokat. De jön egy lehetőség, hogy lefekudhettek egy nővel, aki 10/10-es. Legyen az egy sztár vagy akárki. Akár az izgalom,újdonság, kíváncsiság miatt. Ha biztosak lennetek abban, hogy a párotok ezt sohasem tudja meg, élnétek a lehetőséggel? Tudom, ezen az oldalon sok álszent ember van de ez egy anonim oldal, legyetek őszinték!
2020. dec. 24. 19:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pont ilyen válaszokra számítottam. Pedig tudjuk, hogy ez nem teljesen valós. Aki őszinte, azt meg lepontozzák. Mondjuk más, ha ténylegesen benne vagy egy ilyen helyzetben. Lehet máshogy gondolnátok.
2020. dec. 24. 19:34
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
A te fejedben lévő képzelet és a valóság köszönőviszonyban sincs egymással.
2020. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
azért mert téged kidobtak, meg megcsaltak, nem biztos hogy egy normális nővel is megtennék.
2020. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem élnék vele.
2020. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Én biztosan nem. Ha szeretek valakit, nincs az a pénz, amiért elárulnám. Illetve én még úgy is képes vagyok elutasítani jó csajokat, hogy amúgy senkim sincs. 30f
2020. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném, és valószínűleg egy héten belül összetörnék, és elmondanám a páromnak, viselném a következményeket.
2020. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, és egyszerű kíváncsiságból csak.
2020. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A választ nem tudom. Idáig volt hogy volt lehetőség amit nem tettem meg, igazából nem bánom de nagyon erős vívódás volt.


Szerintem most se tennem meg, de tényleg nem tudom hogy mikor lesz az a pont amikor nem érdekel és megteszem

2020. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem tudom
2020. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
13# nem talált, viszont sajnállak, hogy ilyen naiv vagy, szerintem jobb felni, mint megijedni! ☺️
2020. dec. 24. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!