Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottam vele de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de mégis szeretem?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is nagyon csúnyán megcsaltam. Jatszadoztak velem.

Ezután elkezdtem élni az életem több mint egy évig egyedül voltam vagyis nagyon sok lánnyal.

Megismertem egy lányt

Ezzel a lánnyal minden klappolt.

De sajnos megcsaltam meg a kapcsolatunk elején

Amint elkezdtem beleszeretni úgy igazán egyre nagyobb lett bennem a bűntudat..nem tudtam magamban megemészteni, hogy, ilyen aranyos jószívű önzetlen lányt megcsaltam...szakítottam vele.

Eltelt kb 1honap és új barátja van.

Ezek szerint félre ismertem és menet közben csak én lettem szerelmes ?



2020. dec. 31. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Hagyd már szegény lányt! Joga van tovább lépni, ne várd tőle, hogy majd hónapokig koslat utánnad. Főleg, hogy megcsaltad(hiába nem tud róla)

Azt csinál, amit akar. Te pedig tanulj az esetből és figyelj oda jobban a következő lányra.

2020. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Kicsit változtattál a sztorin, de itt már kaptál elég választ rá. Megcsaltad, szakítottál vele és még van képed őt kérdőre vonni, hogy mit érzett irántad? Egy ilyen patkány után én is hamar túl tenném magam.

2020. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is letettem a cigit, pedig jó volt szívni szerettem.
2020. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy elengedted, megszólalt a lelkiismereted! Gondolj csak bele, amikor megtetted, nem jelentett neked semmit. Belegondolsz mekkora fájdalmat okoztál volna neki, ha elmondod? Megaláztad volna őt! És minden bizonnyal akkor ő szakított volna veled.
2020. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!