Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak éreznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak éreznétek?

Figyelt kérdés

Ha a férjetek rendszeresen chatelne egy munkatársnőjével, de csak munkahelyi chaten és munkaidőben. Viszont olyanokat írogatna neki, hogy menjen hozzá, találkozzanak, mindig milyen csinos, egyszer majd megbeszélnek egy találkozót, biztos nem lehet semmi az ágyban.

De azt mondja, mindez csak vicc. Természetesen soha nem csalna meg titeket, és soha nem benne bele valósi testiségbe senkivel rajtatok kívül. Hinnétek a hűségében továbbra is?


2021. jan. 2. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Ez már megcsalás
Csak szórakozik a csajjal, nem csalna meg
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez flort es annak oka van ha valaki igy beszel a masikkal, meg ha viccesnek is van beallitva. Kostolgatja es puhatolozik mind addig ameddig bele nem megy a masik... Aztan mar meg is csalt
2021. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás de nekem nem fér bele. A chateléssel szerintem nincs probléma, az sem baj ha megdícseri a melóba hogy he zsuzsi jól nézel ki, de az hogy arról beszél hogy milyen az ágyban. Na ne.


Nekem ez nem fer bele.

2021. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem vicc hanem a megcsalás előszobába..
2021. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
*előszobája
2021. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Én annak éreznèm hogy baja van velem.

Barátomnál volt hasonlo.

Egyik, hogy elkezdett féltékenykedni, mert ujabban nem mondtam el neki, mikor hova megyek, hol vagyok,mikor jövök haza, mert maxon be voltam sértődve rá, az se érdekelt volna ha elpakol, erre azt hitte pasizom es elkezdett chatelni egy külföldön élő régi exbnőjével vagy exszeretőjével, akivel ugyse fog találkozni, de csak ugy neki álltak chaten flörtölni.


En átmentem hogy végigmozizom mostmár az egesz kapcsolatot ez sem érdekel.

Aztán hivott hogy menjek vele vacsora meg haverok ez az. Nem mentem. Aztán rámküldte a teaoit hogy beszéljenek ők velem. És akkor sem mentem. Mert már tartottam is tőle miket forralhat ellenem. Es hidegháboru ment köztünk elég keményen.


A lényeg hogy ez csak jelzésértékű hogy valami nincs rendben a kapcsolatban. Vagy a férjed másra vágyik ami nem feltetlen más nőt jelent (arra csak kivetiti), de valami nem optimális az biztos.

2021. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*tesóit
2021. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már olvastam

Ezt a kérdést

Es mindig ugyan az a válasz

Rakd ki

2021. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?Nem tudod feldolgozni a történteket ?Ha így van miért maradsz vele ?
2021. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régóta rágódsz már ezen. Ez több mint flört, és könnyen fizikai megcsalás lehet belőle.
2021. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki ovszert :D
2021. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!