Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy éreznétek magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat a helyemben, egy ilyen nő után? (story lent)

Figyelt kérdés

Most középkorú vagyok. Annak idején amikor a középiskolában elsős voltam megismertem egy lányt, aki akkor ballagott. És először olyan ránézek, köszönök futó ismeretségnek tűnt. De rövid idő alatt úgy éreztem belezúgtam. És furcsa volt, mert én egy viszonylag vékony, tehát nem kigyúrt, és nem is divatguru, átlagostól átlagosabb fiú voltam. Míg Ő magasabb, szép, karcsú, fehér, fekete hajú kékszemű, egyszerű de hatásos arcú, népszerű. Egyszer amikor lett alkalmunk többször beszélgetni, jobban megismertük egymást és sok időt töltöttünk együtt. Amikor már ő elballagott is sokat találkoztunk, és jóbarátok lettünk.

A pasija: Ő egy hozzávaló pasi volt külsőleg, ezt nem is ragozom túl. De nem tudott vele érzelmileg sem beszélni, csak együtt voltak. Megcsalta a fickó.

Ilyenkor mindig én beszéltem vele, azt mondta más nem érti így meg. És egyszer minden meglepetéssel az első csók elcsattant. És titkos viszonyba kezdtünk. Nem értettem ha szakítottak miért kell titokban lennie. De minden szép volt, megelégedtem egyenlőre ezzel. És eltelt néhány év és én is elballagtam,d e ez idő alatt mindig egyre kevesebbet találkoztunk. És más lett. Aztán láttam, hogy újra összejöttek. És lementem hídba.

Amikor találkoztunk el akarta titkolni, amíg lehet. És amikor kérdőre vontam, akkor úgy tett mintha nem akarta volna titkolni, és nem szívesen jött volna össze vele. És egy két hétig még így (akart) tett(tenni), mintha én valami hülye lennék. Rondán összevesztünk amikor utoljára láttam, mert közölte, hogy terhes, és Vele fog maradni én meg tűnjek el. A fejemhez vágta, hogy "ugye nem képzeltem, hogy majd engem választ, mert ki vagyok én?, lúzer, minden tekintetben,és neki nem elég a pénz, jólét, hanem a menő pasi kell". meg hogy "tönkretenném az életét ha vele maradnék.". És többet nem találkoztunk. És furcsa, valahogy többet azt sem éreztem, hogy szeretem, pedig előtte nagyon is azt hittem. Miért?


Ti hogy éreznétek magatokat? Mennyire fájt volna? És miért nem akart többet látni? Milyen ember az ilyen nő?


Eddig nem is gondoltam vissza erre, vagy arra hogy a szemébe vághatnám még az életben amit akkor visszafogtam, de most nem rég úgy döntöttem felhívom. Mert bár fáj, szükségem van rá. Én itt állok egy fillér nélkül, és súlyos adósságcsapdába kerültem, amivel az eddigi egzisztenciám veszélybe került. És Tőle kellett kérnem, először forgó gyomorral, de már nem. Megszereztem a számát, de folyamatosan lecsapkodta a telefont, mire hajlandó volt felvenni. Elmondtam neki, hogy ne panaszkodjon, ennyi évig nem mentem a közelébe. De segíteni kell. Közölte, hogy nem óhajt segíteni. Én ezt vártam előre, és majdnem bele is nyugodtam. De aztán azt mondtam neki, hogy ha nem akarja, hogy odamenjek és meséljek a pasijának, a gyerekének(gondolom csak az az egy van) arról, honnan ismerjük egymást akkor segítsen. Még vonakodott több hívásnál. De most találkozik velem nemsokára. Ti milyen érzéssel mennétek oda? Ismerve a sztorit. Nem arra gondolok, hogy hogy néz ki most, mert azt tudom. Illetőleg mivel megfordult a fejemben, megkérdezem: ti utána találkoznátok a családjával? Ha jó ha nem jó, szívesen elbeszélgetnék a férjével, és megkérdezném mennyit tud róla. Ti? Bár azt gondolom fog adni ha már találkozunk, legalább is remélem. De Én miért legyek vele más mint Ő volt velem, ha évekkel ezelőtt is??


Mi a véleményetek? Valamit túlreagálnék?



2017. júl. 31. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 A kérdező kommentje:
Ja férfi és női vélemény is érdekel.
2017. júl. 31. 16:57
 2/93 anonim ***** válasza:
84%
Megzsaroltad? Nem vagy jobb nála.
2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
88%

Te egy elmebeteg vagy. Megzsarolsz egy nőt, hogy kisegítsen az adósságodból? Mássz ki belőle magad, haver. Most növeszthetsz tököt, ha már a középsuliban nem sikerült, és beálltál lelki szemetesnek.


Egyébként a lány se szimpatikus, szegény gyereket sajnálom egyedül a sztoriból.

2017. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Nem zsaroltam ajánlatot tettem. nem kötelező segítenie. De akkor meggondolom hogy legyek e továbbra is olyan empatikus vele mint az elmúlt két évtizedben. Ezt mondtam neki. Szerintem jogos mondat.
2017. júl. 31. 17:03
 5/93 anonim ***** válasza:
89%
Á, nem reagálod túl. Egy 20 évvel ezelőtti viszonyon rágódsz, és egy kvázi idegentől várod el, hogy kihúzzon a szarból.
2017. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
azért mondtam egyébiránt ezt neki mert szinte megismételte ugyanazt amit húsz éve mondott, amikor utoljára láttam. Hadd ne legyek már mindig kedves...
2017. júl. 31. 17:04
 7/93 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy talán feleannyi idős sem vagyok, mint te, így lehet, hülyeséget mondok. Azért leírom a véleményem.


A nő undorítóan viselkedett veled szemben, így bánni senkivel sem szabadna, mint ahogy ő tette. Ettől függetlenül úgy érzem, kicsit mintha magadnak is kerested volna a bajt. Akkor kellett volna minden kapcsolatot megszakítanod vele, amikor először rádöbbentél, hogy csak kihasznál. Én sosem mennék bele titkos viszonyba, mert az azt jelentené, hogy a párom nem mer felvállalni, az meg úgy kuka.


Ez a segítség dolog meg olyan, hogy nem kérheted számon rajta. Attól függetlenül, hogy szemét módon elbánt veled a csaj, anyagilag biztosan nem miatta kerültél padlóra. Most olyan, mintha azért cserébe várnád el, hogy fizessen, mert hagytad magad palira venni. Én a helyedben már egyáltalán nem foglalkoznék vele. Csak a régi sebeket téped fel.


Olyan ez a sztori, mintha még mindig nem tudnál túllépni azon, ami évekkel ezelőtt történt, és még mindig az elégtételt keresnéd. Nem tudom, középkorúan mennyire késő vagy nem késő, de én igyekeznék úgy élni az életem további részét, hogy annak nem képezi már szerves részét ez a nő. Az, hogy egy csalfa, gerinctelen nőre vesztegetted el az életed nagy részét, nos, nem valami...normális...


21/L

2017. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy húzzon ki, de talán nem bűn segítséget kérni, valakitől, ha már mástól nem tudok. Különben nem erről beszélünk ha nem baj.


És elmondtam, nem rossz szándékkal hívtam fel, de nem vagyok már gyerek, kihozta belőlem amit mondtam, és az indulatokat, ahogy írtam.

2017. júl. 31. 17:08
 9/93 anonim ***** válasza:
87%
Ez tök szánalmas. Nincs senki másod, aki segítene tudna, csak egy csajszika a középsuliból? Ember, nekem az életedtől forog a gyomrom.
2017. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
92%
Megzsaroltad, és ez bűncselekmény. Ne csodálkozz, ha rendőrségi ügy lesz belőle.
2017. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!