Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő itt aki Évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt aki Évekig tartó szeretői viszonyt,nem vett észre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem, előbb utóbb lebukás van az biztos
2021. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem vette észre, akkor hogy tudna válaszolni?😂

Szerintem egyébként mind tudja, csak nem akarják észrevenni.

2021. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugy értem sok sok évig fel sem tünt...
2021. jan. 2. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha évekig nem tűnt fel akkor azért mert szart a párjára jó messziről.

Aki figyel a párjára, hamar észreveszi.

2021. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Vagy inkább tagadja a jeleket, mert nagyon szereti és nem akar csalódni. Egyik legjobb barátnőmnek már kb mindenki magyarázta, és még akkor is felmentette a párját...
2021. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Hú, én csak hasonló helyzetben voltam, vagyis... Leírom :

Férjem sokszor dolgozott vidéken, ilyenkor a cége fizette a szállást, semmi luxus, csak apartman reggelivel. Mi vidéken élünk, és többször ment hétvégére Pestre dolgozni, így ott töltötte a péntek éjszakákat. Egyszer szombat reggel üzen, hogy nem tud dolgozni, mert a vacsorától, valaki gyrostól rosszul lett, egész hajnalban hányt... Annyira éreztem, hogy kamu, de épp várandós voltam, elhitettem magammal, hogy csak nem csalna meg, hát terhes vagyok :D

Megszületett a pici, teltek a hónapok. Megint Pesti munka. Szombaton éjjel ért haza, már aludtam. Másnap elég kanos volt, nem igazán tapasztaltam ekkora szexuális vágyat, aznap háromszor is szexeltünk. Vagyis inkább jó keményen megd@#&ugott, mint még soha, nagyon vad és erőszakos volt. Aznap este, ő elaludt. Én meg odaültem a laptopja elé. Böngészési előzmények... Szexchat, alkalmi szexpartner kereső, kb harminc nőnek írt, elküldte a merevedését, magáról képet, mutass valamit, itt a címem stb szöveggel, lingam masszázs kereső... Majdnem elájultam :(

Egészen hajnalig böngésztem az előzményeket... Jó hülye voltam. Visszagondolva, az orrom előtt zajlott minden, kb két évig.

Amikor megismerkedtünk, neki volt kapcsolata. Nem nyitott felém, mert azt mondta, hogy erkölcsi okok miatt még nem, előbb lezárja a rossz kapcsolatát, utána meglátja. Nem volt semmi köztünk, egy vendéglátó helységben dolgoztam, ő a szomszédban lakott és kint szoktam cigizni, pár szót beszéltünk csak, amikor ment haza. Tehát tényleg nem volt semmi célzás kettőnk közti viszonyra vagy bármire. Én tiszteletben tartottam, hogy kapcsolatban van. És arra gondoltam, hogy milyen korrekt és becsületes férfi, tiszteli a barátnőjét, még flörtbe sem bonyolódik mellette. Ez a jelenet tartotta életben az iránta érzett bizalmam. Ez volt az első tulajdonosága, amit megismertem, és megtetszett :becsület.

2021. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi otthon kedveskedéssel, figyelemmel, több törődéssel veszi körbe a feleségét amikor tilosban is jár. A szerető a libidót is felpörgeti. A férfi boldogabb, jobb kedvű is lehet. Sok nő ilyenkor azt hiszi, új szakasz kezdődött a házasságukban, a férje újból szerelmes belé. /mivel egy hosszú kapcsolat alatt hullámzó a felek egymáshoz való viszonyulása./ Ezért nem veszi észre. Tudom nem ér általánosítani, de az a férfi típus aki hosszabb távon is szeretőt tart, otthon is nagyon szerelmesen tud viselkedni.
2021. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!