Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csapott be? Miért érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapott be? Miért érte meg ez?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, ha megtetszik más, akkor elmondjuk.

Heteken keresztül átvert és hazudott mindenen keresztül nézett és megpofozott ököllel, amikor megtudtam, hogy több csajnak is leígéri a csillagokat fb-on.

Nem értettem a körülöttem zajló mindennapok eseményeit se semmit se már és tudtam, hogy hazudni fog bármit kérdezek.



2021. jan. 3. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert bántalmazó személy.
2021. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Megpofozott ököllel.... Ez innentől rendőrségi kategória.


Eleve egy kapcsolatban alap, hogy ilyennel nem játszunk, de ha meg is beszéltétek és így nem tartotta magát az exed a megbeszéltekhez az még gázabb.

Nagyon sok erőt neked és kívánom, hogy mihamarabb gyógyulj ki ebből, bár nem lesz egyszerű.

Végül pedig egy olyan pasit, aki meg is érdemel téged és meg is fog becsülni

2021. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

"Miért csapott be?": mert ilyen ember.

"Miért érte meg ez?": Lehet tévesen ilyenből gyűjt önbizalmat-önbecsülést, hogy párja mellett gerinctelen módon másoknak is csapja a szelet.

2021. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy undorító patkány a palid. Ilyen emberrel össze se állnék a helyedben.
2021. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok nő, otthoni család példájára "vonza" ezt s a fajta család mintát. Itt a kérdés az, miért hagytad, miért nem lépsz le???!!!
2021. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok férfi is egy hisztériás vadállat manipulatív nőt vonz be. Iskolában már kéne tanítani a bántalmazásról hogy az ilyen emberek ne tudjanak normálisokkal családot alapítani.
2021. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged komolyan az zavar hogy más nőknek is írt és nem az, hogy téged bántalmazott? Az ilyen instant kuka.
2021. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpofozott? És te még érdeklődsz utánna?
2021. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mentő és rendőrség is segített az eset során.

Ha a mi kapcsolatunkból nyert erőt magának akkor más kapcsolataival ez a helyzet. Milyen mentális betegség miatt képes erre egy ember?

Miért vonzottam őt én?

2021. jan. 3. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiségzavar. Vagy nárcisztikus vagy pszichopata.

Te azért vonzottad be mert egyik szülőd szintén bántalmazó.

2021. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!